Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   екипи за раждане (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8195)

fruitty 11th February 2009 15:24

екипи за раждане
 
здравейте на всички. искам да се обърна към майките да ми дадат съвет за добър екип и болница за предстоящо раждане на моя приятелка!
Благодаря предварително!

Шоки 11th February 2009 15:40

На всички препоръчвам да раждат в Шейново.

Limoni-Johni 11th February 2009 15:50

Тук мога да поспоря малко с теб.
И двете ми деца са родени в Шейново. За първото раждане мога само да бъда благодарна на целия екип /включително и на санитарката/.
На за второто... В предродилна една мома 20 минути не можа да ми спука околоплодния мехур. Знаеш ли къде усещах гадните пинсети?
Всичко е въпрос на пари и късмет.

P.S. За нито едно от ражданията не съм плащала.

Шоки 11th February 2009 16:09

Аз също не съм плащала за раждането си в Шейново, но съм много доволна от отношението на докторите и не съм имала лоши моменти там. След мен препоръчах тази болница и на други мои приятелки и всички бяха много доволни. Но това е моето мнение.

fruitty 11th February 2009 16:31

а кои са екипите сега говорих с друга моя приятелка тя ми каза че е раждала в токуда и е излязло около 2000лв цялата процедура като всичко се плаща на каса /няма скрито покрито/ а сега чета статия в шейново че имало нова процедура за секцио за 12мин била цялата процедура без да ти режат коремните мускули ами само ги 'разделяли'.а и начина на раждане също какво бихте посъветвали във водна среда ,цс,нормално или по новия метод?
друга моя приятелка миналата година роди в окръжна болница и са я шили без упойка 'защото мъжа и не бил там да плати' егати касапницата!

Limoni-Johni 11th February 2009 16:43

Цитирай:

Първоначално написано от fruitty
...друга моя приятелка миналата година роди в окръжна болница и са я шили без упойка 'защото мъжа и не бил там да плати' егати касапницата!

В болниците се плаща само 'хапчето', когато ти предизвикват раждане и епидуралната /ама за нея не съм сигурна/.
Макар, че... Мен в Окръжна ме 'одрусаха' 30 лв. за 'сестрата', когато вадиха 3-тата сливица на детето.

Какво значи 'кои са екипите'?

Иначе, кажи на твойта приятелка, че най-добро за нея и бебето е нормалното раждане, стига да няма противопоказания.

P.S. Ако може да си оправиш правописа, че доста зор видях докато ти разчета писанието...

fruitty 11th February 2009 16:51

правописа ли?кое точно?
а екипите имената на докторите нали те ръководят екипите или не съм разбрала?

apoklistika 11th February 2009 16:54

Сигурно има предвид рядката употреба на препинателни знаци :)

fruitty 11th February 2009 16:56

съжалявам :oops:

fruitty 23rd March 2009 13:18

теста ми за бременност е положителен това живот и здраве ще ми е първо дете и нищо не знам може ли да ми препоръчате гинеколог в софия ?знаете ли нещо за специалистите от закрила или за 15-та поликлиника ?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.