Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Д-р Милко Ковачев (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13827)

eliii 8th December 2013 10:51

Успех наистина!!!И да си доволна от резултата!:2043:

diesel_bebe 18th December 2013 20:51

Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя :-) Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер

tyning 18th December 2013 21:18

Цитирай:

Първоначално написано от diesel_bebe (Публикация 795065)
Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя :-) Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер

diesel_bebe много се радвам за теб , наистина резултата ти е зашеметявящ за 6-ти ден , пожелавам ти със здраве и много късмт да си ги ползваш :2024:

ina.ina 19th December 2013 17:27

diesel_bebe, честито! Обаче я да ми кажете и двете къде е видяла резултата Тунинг? :2045: Щото и аз искам! :)

ti-ti 18th April 2014 17:32

към diesel_bebе
 
Цитирай:

Първоначално написано от diesel_bebe (Публикация 795065)
Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя :-) Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер

Здравей
На мен също ми предстои операция при доктор Милко Ковачев в край на месец април. Виждам че си останала много доволна. Наистина за този лекар няма много мнения, да не кажа никакви.
Затова те моля, ако е удобно и не е много нахално от моя страна да ми пратиш снимки за резултата на лично съобщение.
Ще ти бъда много благодарна и за малко повече инфо.
Аз първоначално се бях спряла на доктор Николай Георгиев.
Даже си бях насрочила дата за операция.
И аз като теб съм много нетърпелива и като реша нещо, искам да стане на момента.
После обаче успяха да ме убедят за Скин Системс, където ме уверяват че ще получа същите резултати, много по -добро обслужване на значително по-ниска цена. Никой не отрече способностите на доктор Георгиев, но цената при него е определено наистина много висока, и това е нормално, след като той е име и има огромна реклама.
Казаха ми че и двамата хирурзи в Скин Системс са отлични и че това е единствената лицензирана болница в страната за пластичнчно-възстановителна хирургия. Останалите са медицински центрове.
Ще бъда много благодарна на всеки, който може да ми даде мнение за доктор Ковачев

nina_nin 11th April 2015 07:44

Здравейте ,момичета !Предстои ми преглед при д-р Ковачев ,може ли някой да ми каже мнение за него . Почти никакви мнения не намирам ,което ме притеснява.Искам да помоля за снимки от тези ,които са се оперирали при него .Предварително благодаря !ninaivanova_77@abv.bg

sonia123 29th April 2015 21:29

Здравейте,
и аз се включвам относно темата за д-р Милко Ковачев.
Моята операция беше на 23.03.2015 -поставяне на гръдни импланти.Всичко мина успешно,сега вече е минал повече от месец и се чувствам много добре.
Инплантите ми са "Мотива" мисля че са Великобритански.
Като цяло впечатленията ми от доктора са приятни,изглежда свестен човек,не говори много и не те залива с излишна информация.Клиниката в която си правих операцията е на 30-40 км от София,в с. Доганово.В болничният ми престой там ме обгрижваха много готини сестри,които не знам как изтърпяха неспиращото ми мрънкане заради болките.
Аз съм една доволна пациентка,и го препоръчвам.Успех на тези които им предстои операция при него! :)

CvetiB 13th September 2015 09:31

Здравейте и от мен :) др. Милко Ковачев ме оперира на 10,09,2015 с анатомични импланти съм на Арион АХ350. Чувствам се добре. Впечатленията ми от доктора са много добри. Работи бързо и следоперативният ми период минава много леко, с минимални болки. Изключително доволна съм! Успех на тези, които им предстои операция при него. Бъдете спокойни, попаднали сте в Добри ръце! :)

zozalina 9th December 2016 18:09

Здравейте,някоя скоро оперирала се при др.Ковачев? Моля нека ми пише тук или на лични!

Mollysiya 14th May 2017 16:02

Мнение
 
Здравейте дами! Сега попаднах на темата във форума. Дано още да има хора тук. Дълги години обмислях операцията за уголемяване на бюста... Та най-накрая се реших...! Видях, че има доволни писателки от Д-р Ковачев. Двоумя се между него и доктор Веселин Молов. Има ли някоя, която се е оперирала при него? :2033:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.