Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Д-р Милко Ковачев (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13827)

diesel_bebe 3rd December 2013 22:56

Д-р Милко Ковачев
 
Здравейте мили момичета ,

След толкова дълго чакане най-накрая дойде и моя щастлив ден да пиша тук. Предстои ми операция при Д-р Ковачев в "Skin Systems" другата седмица. Много моля ако някой има някакво мнение относно този лекар и клиниката да го сподели.Прерових нета, но не откривам задоволителна информация. Приемам и всякакви съвети и насоки за всичко свързано с операцията, това на което сме се спряли за сега е 350сс анатомични. Благодаря предвалително! :sos:

lidiya 4th December 2013 08:37

За първи път чувам името му. Оперирана съм в същата клиника, но при Д-р Людмил Пеев.
Как стигна до този хирург всъщност?
Иначе, ако работи със същият екип, с който и "моят" хирург, то ще останеш доволна от базата и обслужването. За резултатите, не мога да кажа нищо, защото нямам познати, оперирани при въпросният Ковачев.

diesel_bebe 4th December 2013 08:45

Ами в "Skin Systems" в момента оперира той, доста вниманетелен е, но ме притеснява че няма мнения от други оперирани при него. Работил е преди в клиниката на Георгиев ето му и личния сайт http://www.drkovatchev.com/

lidiya 4th December 2013 11:58

Цитирай:

Първоначално написано от diesel_bebe (Публикация 794723)
но ме притеснява че няма мнения от други оперирани при него.

И мен това ме притеснява.... Което не означава автоматично, че е некадърен разбира се, но все пак ще те оперират, няма да те подстригват и си е малко рисковано начинание... :1231:

П.С. Извън темата, но Пеев не оперира ли вече в тази клиника или просто вече са двама хирурзи там?

diesel_bebe 4th December 2013 12:21

До колкото разбрах в момента оперира само д-р Ковачев, надявам се някой по запознат да се включи, защото ми е много притеснено :girl_hysteric:

lily.ana 4th December 2013 14:30

А ти на какъв принцип си го избра тоз дофтор?

diesel_bebe 4th December 2013 17:26

В момента тече тяхна оферта в колектива, и операциите се извършват от този лекар

lily.ana 4th December 2013 18:34

За съжаление май няма кой да ти даде информация за този хирург тук... никога преди не съм срещала името му.

Ти с какви мерки и теглилки си и какво сте избрали като параметри и марка импланти?

Dessislava 5th December 2013 00:21

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 794734)
[I]

П.С. Извън темата, но Пеев не оперира ли вече в тази клиника или просто вече са двама хирурзи там?

И аз видях офертата,но се озадачих,че не фигурираше името на д-р Пеев.

diesel_bebe 5th December 2013 13:11

Имплантите са марка Arion 350сс анатомични, 168см съм висока 47кг. Как мислиш добре ли е това спрямо ръста ми?

lily.ana 5th December 2013 14:39

Моите наблюдения са, че хирурзите не работят с арион, въпреки че ги имат в листите си.

tyning 5th December 2013 15:37

Цитирай:

Първоначално написано от diesel_bebe (Публикация 794751)
Имплантите са марка Arion 350сс анатомични, 168см съм висока 47кг. Как мислиш добре ли е това спрямо ръста ми?

каза ли ти параметрите на импланта?

diesel_bebe 5th December 2013 19:52

Цитирай:

Първоначално написано от tyning (Публикация 794756)
каза ли ти параметрите на импланта?

В интерес на истината не запомних нищо друго, какво имаш в предвид под параметри?

lidiya 6th December 2013 08:31

diesel_bebe, извини ме, но не мислиш ли, че пристъпваш малко прибързано към тази операция? Първо си запазваш час за операция при един почти неизвестен пластичен хирург. После не помниш нищо от консултацията освен, че имплантите са анатомични и са 350сс... Не знам... На мен ми трябваха 3 месеца да си избера хирург и години, за да се реша на тази стъпка и да реша, какво точно искам като резултат. Да, сега ми малеят гърдите, но реално съм получила от доктора си това, което поисках и не съжалявам за избора си на хирург.
Искрено се надявам да останеш доволна от резултата и да не съжаляваш един ден. Не те плаша, просто поемаш известен риск....

eliii 6th December 2013 15:07

Аз го знам този хирург.Виждала съм го при Георгиев наистина,като част от екипа му...ноо,нищо повече не мога да кажа.Минава ми през главата ,това да не е скрита реклама?!

diesel_bebe 6th December 2013 20:43

Кое по точно ти прилича на скрита реклама? Че искам мнението за лекар който ще ме оперира ли? Мислех,че форума е точно за това

Dessislava 7th December 2013 09:07

Цитирай:

Първоначално написано от diesel_bebe (Публикация 794783)
Кое по точно ти прилича на скрита реклама? Че искам мнението за лекар който ще ме оперира ли? Мислех,че форума е точно за това

Няма лошо в това,че търсиш мнение,но явно в случая форума не ти е особено полезен,след като няма много инфо за избраният от теб хирург.
Аз съм оперирана в тази клиника,но не от същия лекар.

eliii 7th December 2013 10:34

Цитирай:

Първоначално написано от diesel_bebe (Публикация 794783)
Кое по точно ти прилича на скрита реклама? Че искам мнението за лекар който ще ме оперира ли? Мислех,че форума е точно за това

Не се пали де...просто никой не е чувал за него.Не трябва ли при някой проверен да отидеш?Това не е нещо което си правиш за ден,два..

lily.ana 7th December 2013 11:07

Аз кат мара подробната да се Фключа.... Ели имаше предвид, че си тръгнала да се оперираш без да имаш никаква идея какво правиш. От постовете ти личи, че не си подготвена, дори не знаеш какви са параметрите на имплантите. Анатомичните импланти имат широчина височина и проекция... едни и същи кубици изглеждат по коренно различен начин в зависимост от параметрите.

Влязла си в колектива.... видяла си, че има прИмоция и юруш на маслините!!!! Искаш мнение за хирург, за който никой от нас не е чувал... как да ти помогнем като ти самата не знаеш какво искаш?

99% от момичетата тук четат и търсят информация с години, преди да се подложат на операция. Знаят какво искат и какъв реален резултат ще получат. Ти какво знаеш и какво искаш? Какво по-точно искаш от нас? Да ти кажем да отидеш да се режеш и да ти пожелаем успех? Това е най-лесното.... УСПЕХ!

diesel_bebe 7th December 2013 13:00

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 794791)
Аз кат мара подробната да се Фключа.... Ели имаше предвид, че си тръгнала да се оперираш без да имаш никаква идея какво правиш. От постовете ти личи, че не си подготвена, дори не знаеш какви са параметрите на имплантите. Анатомичните импланти имат широчина височина и проекция... едни и същи кубици изглеждат по коренно различен начин в зависимост от параметрите.

Влязла си в колектива.... видяла си, че има прИмоция и юруш на маслините!!!! Искаш мнение за хирург, за който никой от нас не е чувал... как да ти помогнем като ти самата не знаеш какво искаш?

99% от момичетата тук четат и търсят информация с години, преди да се подложат на операция. Знаят какво искат и какъв реален резултат ще получат. Ти какво знаеш и какво искаш? Какво по-точно искаш от нас? Да ти кажем да отидеш да се режеш и да ти пожелаем успех? Това е най-лесното.... УСПЕХ!


Много си права, но приеми че съм импулсивна и ако на момента не направя нещо просто ще се откажа,благодарение на едно момиче от форума и още няколко разговора с хирурга повечето от нещата ми станаха ясни. Имлантите са ми с такава проекция AX-350 130 122 54 , среден профил.Най-голямото ми притеснение остава въпросния лекар, надявам се другата седмица да пиша с положителен коментар. Благодаря на всички за вкючването!

eliii 8th December 2013 10:51

Успех наистина!!!И да си доволна от резултата!:2043:

diesel_bebe 18th December 2013 20:51

Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя :-) Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер

tyning 18th December 2013 21:18

Цитирай:

Първоначално написано от diesel_bebe (Публикация 795065)
Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя :-) Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер

diesel_bebe много се радвам за теб , наистина резултата ти е зашеметявящ за 6-ти ден , пожелавам ти със здраве и много късмт да си ги ползваш :2024:

ina.ina 19th December 2013 17:27

diesel_bebe, честито! Обаче я да ми кажете и двете къде е видяла резултата Тунинг? :2045: Щото и аз искам! :)

ti-ti 18th April 2014 17:32

към diesel_bebе
 
Цитирай:

Първоначално написано от diesel_bebe (Публикация 795065)
Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя :-) Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер

Здравей
На мен също ми предстои операция при доктор Милко Ковачев в край на месец април. Виждам че си останала много доволна. Наистина за този лекар няма много мнения, да не кажа никакви.
Затова те моля, ако е удобно и не е много нахално от моя страна да ми пратиш снимки за резултата на лично съобщение.
Ще ти бъда много благодарна и за малко повече инфо.
Аз първоначално се бях спряла на доктор Николай Георгиев.
Даже си бях насрочила дата за операция.
И аз като теб съм много нетърпелива и като реша нещо, искам да стане на момента.
После обаче успяха да ме убедят за Скин Системс, където ме уверяват че ще получа същите резултати, много по -добро обслужване на значително по-ниска цена. Никой не отрече способностите на доктор Георгиев, но цената при него е определено наистина много висока, и това е нормално, след като той е име и има огромна реклама.
Казаха ми че и двамата хирурзи в Скин Системс са отлични и че това е единствената лицензирана болница в страната за пластичнчно-възстановителна хирургия. Останалите са медицински центрове.
Ще бъда много благодарна на всеки, който може да ми даде мнение за доктор Ковачев

nina_nin 11th April 2015 07:44

Здравейте ,момичета !Предстои ми преглед при д-р Ковачев ,може ли някой да ми каже мнение за него . Почти никакви мнения не намирам ,което ме притеснява.Искам да помоля за снимки от тези ,които са се оперирали при него .Предварително благодаря !ninaivanova_77@abv.bg

sonia123 29th April 2015 21:29

Здравейте,
и аз се включвам относно темата за д-р Милко Ковачев.
Моята операция беше на 23.03.2015 -поставяне на гръдни импланти.Всичко мина успешно,сега вече е минал повече от месец и се чувствам много добре.
Инплантите ми са "Мотива" мисля че са Великобритански.
Като цяло впечатленията ми от доктора са приятни,изглежда свестен човек,не говори много и не те залива с излишна информация.Клиниката в която си правих операцията е на 30-40 км от София,в с. Доганово.В болничният ми престой там ме обгрижваха много готини сестри,които не знам как изтърпяха неспиращото ми мрънкане заради болките.
Аз съм една доволна пациентка,и го препоръчвам.Успех на тези които им предстои операция при него! :)

CvetiB 13th September 2015 09:31

Здравейте и от мен :) др. Милко Ковачев ме оперира на 10,09,2015 с анатомични импланти съм на Арион АХ350. Чувствам се добре. Впечатленията ми от доктора са много добри. Работи бързо и следоперативният ми период минава много леко, с минимални болки. Изключително доволна съм! Успех на тези, които им предстои операция при него. Бъдете спокойни, попаднали сте в Добри ръце! :)

zozalina 9th December 2016 18:09

Здравейте,някоя скоро оперирала се при др.Ковачев? Моля нека ми пише тук или на лични!

Mollysiya 14th May 2017 16:02

Мнение
 
Здравейте дами! Сега попаднах на темата във форума. Дано още да има хора тук. Дълги години обмислях операцията за уголемяване на бюста... Та най-накрая се реших...! Видях, че има доволни писателки от Д-р Ковачев. Двоумя се между него и доктор Веселин Молов. Има ли някоя, която се е оперирала при него? :2033:

AlexSani 17th May 2017 21:42

Доста егоистично подхождах до сега само като читател, че и нерегистриран да този момент. Все пак да се разпиша по някакъв начин.
Поставяне на имплантанти с реконструкция на гърди при др. Ковачев. По препоръка на моя приятелка. Отворих му автобиографията(честно казано тя бе най-силния аргумент заради когото го избрах), отидох на консултация и автоматично се разбрахме за дата. То и заради това отидох на консултация.
Наскоро направих и пластика на корема при него. Аз мога да дам само хвалебствия за доктора и болницата. Страхотен професионалист.

И все пак хиляди благодарности на всички разписващи се по темите. Бяхте ми в голяма помощ. Не само като информация. Постовете ви ги чувствах като подкрепа. Тъй като най-близките ми бяха на различно мнение от моето.

ina.ina 18th May 2017 15:30

Цитирай:

Първоначално написано от AlexSani (Публикация 811529)
...
И все пак хиляди благодарности на всички разписващи се по темите. Бяхте ми в голяма помощ. Не само като информация. Постовете ви ги чувствах като подкрепа. Тъй като най-близките ми бяха на различно мнение от моето.

Нали затова сме тук, за да се подкрепяме. :D Сега, че не сме достатъчно компетентни е друг въпрос. ;) И все такива работи да се чуват: доволни и здрави клиенти. :D

AlexSani 25th May 2017 20:27

Само това, че всички са ЗА естетична хирургия е достатъчно.

Dayana B. 26th May 2017 00:29

Когато сте ходили на консултация при др.Ковачев препоръчвал ли ви е друга марка(като по-качествена),пред марката Нагор,с която тече промо цена ?

Dayana B. 8th July 2017 19:52

Наскоро в едно предаване Мариана Маринова сподели,че втората и операция на гърдите е правена при др.Ковачев.
https://www.facebook.com/boomswimwea...type=3&theater
Харесват ли ви?

ina.ina 10th July 2017 14:00

Ами ... личат си й, общо взето като на всяка кльоща. :girl_haha: Че то и аз се вписвам в таз графа. :girl_haha: Сега сериозно: докато не се видят повечко снимки на голо не мога да кажа нищо. А пък в случая няма как да се видят.
Диана, извинявай (поразсеяна блейка съм имам предвид), но ти прави ли мамопластика или още се чудиш?

ina.ina 13th July 2017 08:12

Диана, наистина както си писала освен да отидеш на консултация и при тримата. Пиши пак след консултациите. Успех!

marchela 19th August 2017 17:52

Има ли наскоро оперирани при Ковачев. Аз ще съм след 2 седмици, но първоначалната ми решителност премина в страх. Консултацията ми премина в паника и не си зададох най-важните въпроси. Има ли някой с импланти Нагор. Какво ви е мнението за тях?

Шоки 19th August 2017 17:59

Цитирай:

Първоначално написано от Dayana B. (Публикация 811734)
Наскоро в едно предаване Мариана Маринова сподели,че втората и операция на гърдите е правена при др.Ковачев.
https://www.facebook.com/boomswimwea...type=3&theater
Харесват ли ви?

Хелоу от мен. Тез гърди ама хич не ги харесвам. Аз гледах преди време едно интервю на таз Маринова , в което каза, че имплантите й били надмускулно. Това първо.А второ от тази гилдия слагат гърди тип топки, не знам защо наистина. И не защото е кльощава й седят така. И аз съм от кльощите, но хора, които не знаят че имам импланти остават силно учудени като разберат, защото много естествено се получиха.
Просто тя си е поискала да й седят така.

Dayana B. 20th August 2017 00:24

Hi,Шокии ! :)
И на мен изобщо не ми харесват,ама хич !
Това и е втора операция.Нямам представа дали е искала да постигне този ефект,но...
Аз се отказвам от Ковачев и Пеев и най-вероятно ще избера Ильо Стоянов и ще му се моля за максимума,който може да ми се сложи(,а той няма хич да е голям,убедена съм).
Много ми харесват гърдите от операция 105 !
Вижда се,че мацката си е имала и преди някакви гърди.
Колко ли кубика са,какъв профил са ?
http://aestheclinic.com/galeria-gurdi-8/
Искам точно този ефект.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.