Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Изместен хрущял при ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4705)

silni 19th July 2007 17:49

Изместен хрущял при ринопластика
 
здравейте момичате. В понеделник ми правиха ринопластика и на четвъртия ден когато ми махна тампоните лекаря установи че имам изместен хрущал от тази преграда по средата която е. намести го и ми сложи тампон в едната ноздра. Моля ако някой го е преживял да ми пище защото аз се скъсах от плач и мъка. Благодаря предвартелно

milena127 19th July 2007 20:24

Привет.
При кого си праваи операцията? И какво точно ти правиха?
Не разбирам как така просто са ти го наместили? какво ти казаха- че всичко ще е ОК ли?

want 19th July 2007 20:25

Re: Изместен хрущял при ринопластика
 
Цитирай:

Първоначално написано от silni
здравейте момичате. В понеделник ми правиха ринопластика и на четвъртия ден когато ми махна тампоните лекаря установи че имам изместен хрущал от тази преграда по средата която е. намести го и ми сложи тампон в едната ноздра. Моля ако някой го е преживял да ми пище защото аз се скъсах от плач и мъка. Благодаря предвартелно

Аз имах доста проблеми един от които беше изкривен септум.
Я кажи кой майстор те подреди. :shock:

silni 19th July 2007 20:48

проблема при мен е един хрущял по средета който се е изместил и уж с новия тампон като го задържи така 4 - 5 дена ще е всичко ок.
операцията ми прави Евстатиев и за сега съм доволна но още изобщо не съм си видяла нослето и не мога да кажи нищо повече.
беше ми интересно дали просто на някой също са намествали след операцията хрущал да ме успокой но явно дори да има някой не чете форума.
Благодаря ви момичетата. Много е хубава да има с кого да споеделиш.

Emmalfy 19th July 2007 22:06

Здравей! :) Ние май заедно лежахме във ВМА ,защото и мен ме оперираха в понеделник.Пак носле и пак при Евстатиев.Ами да ,аз познавам едно момиче ,което имаше същия проблем и след като му сложиха повторно тампон се оправи.Аз също имах изкривен септум ,не много ,но държах тампоните 4 дена и като ги махаха много болеше.Те седят в носа точно за да подържат хрущала .А на някои хора хрущялите им са по-меки и стават фалове.Точно защото един хрущял ми беше изскочил , ме оперираха пак тази година.Изобщо не се притеснявай. Евстатиев няма да те остави недоволна .Жалко само ,че ще си с тампон още няколко дена.
Бързо да се оправяш и пиши как си :D

silni 19th July 2007 22:25

ще пиша обещавам. сега така съм отчаяна че не знам какво по напред да прочета за да се успокоя. :cry: :cry:

sibi 14th December 2007 23:47

Моля тези, които са били с изместен септум за информация. Аз съм направо обезобразена от това изместване на септума. Носът ми е ужасно крив. :( Колко време след първата операция ви оперираха пак. От моята мина месец. В пълна депресия съм.

white_snake 14th December 2007 23:53

Сиби,как разбра за изместения септум?кои те оперира и какво са ти правили?колкото до въпроса ти : аз вече научих,4е наи-рано 2 месеца след една операция,може да се направи втора.

sibi 14th December 2007 23:57

Ами направих си рентгенова снимка, а и кривината е повече от видима. Засега ще се въздържа да кажа кой е майсторът, защото не съм решила дали да се оперирам пак при него или при друг. Чакам помощ от всички ви - в смисъл дали човек пак може да се довери на същия.

blanco y negro 14th December 2007 23:59

Сиби, само да не е Сердев, че няма смисъл да се подлагаш на втора!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.