Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Калмацин (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=228)

Вал 22nd February 2005 16:25

Калмацин
 
Някой да го е пил?Резултати?

elli 25th March 2005 22:29

Аз пих. Заради калция, че си бях счупила една кост... Но резултати видими от това не може да има. Тези минерали действат в дългосрочен план - един ден просто откриваш че имаш здрави зъби, здрава коса и не страдаш от остеопороза...

shampoo_girl 6th February 2006 21:57

A колко струва Calmazin-а горе долу.От рекламата знам,че това е микс от kалций,магнезий и zинк,но някой може ли да ми каже дали от него се напълнява ? :D

Chujdata 9th February 2006 19:05

Струва около 7-8 лв.И не вярвам да се напълнява, след като казват , че калцият подпомага метаболизма и отслабването.

pupata 14th February 2006 17:27

А има ли някакви противопоказания и колко дълго може да се пие?

shtraker 10th June 2006 19:53

ае нема да напулнеете нема нищо калмацина е БОМБА .. аз му викам куродрув щтото яко ти се .. нали ме разбирате мно в добро тва .. пие се по 1 -2 хап4ета сутррин и си готов .. купете си 100 хап4ета за 14 лв мисля яко е оферта .. питаите в аптеките и после като ги изпиете не пиите извесно време и после кат иската пак .. аз през няколко песеца сум пил .. от дужд на вятър друг път редовно .. ако тренирате нещо е мно добро .. пак .. наи малкото щото ти дига нивото на тестостерона по напулно ест на4ин тва са си шибани витамини егати .. и т.н. ае успех :>

kotence 11th February 2007 04:20

Голямата опаковка на калмацина върхи м/у 16-18лв. а малката м/у 6/8лв. най-на далавера е голямата ако не се лъжа бяха 100хапчета а малката 25 не съм 100% сигурна.Аз пих калмацин в продължение на 3м./за толкова е голямата опаковка,по 1 на ден не се препоръчва повече/.Сега пия 2ра опаковка,след задължителната почивка от 1м.Резултат никакъв ама абсолютно никакъв е зависи за какво го пиете аз го пих за заздравяване на косата,и защото фризиорката ми ме излъга че страшно бързо ще ми порасне косата.Е ИЗМАМНИЦА /тя и за доста други работи излъга...ХАХАх като се сетя../Сега неискам да ви настройвам , може аз да съм примерно индивид дето не му действа знам ли....тцтцтц Но в интерес на истината от него ми пораснаха ц*ц*те с 3-4см. още като почнах да го пия първия месец започнаха доста да ме болят и да стоят надути е сега не са надути а са с големината на надути,е имало и хубава страна на нещата.Но незнам аз като продукт не съм доволна но все пак тайничко се надявам от 2та опаковка да тръгне таз коса или да почне да расте по здрава и затова си купих още 1 , ако и след тази няма ефект...просто пари на вятъра и излишно приемане на лекарства...

Моля не приемайте поста ми като настройване , а просто като пила този продукт и мои ЛИЧНИ наблюдения...

Пожелавам на всички ви успех
Поздрави

pupata 11th February 2007 22:37

С тоя пост kotence много ме развесели. Аз също съм пила калмацин преди време но за кратко и не съм забелязала такъв ползотворен ефект като нарастване на гърдите (не, че нямам нужда, напротив бих се радвала), но и никакви чудеса с косата, кости и зъби не ми се случиха. А, ако наистина си сигурна, че може да се използва като цицорасляк - пусни го в отделна тема и мисля, че интереса ще е голям.

kotence 12th February 2007 12:53

Еми то си е смешно аз да ти кажа :P при мен има страничен ефект явно.Като някав вид лекарство пия само него и затова съм сигурна че е от него.хехе ти имаш ли някакви ефекти от него.Спомогна ли ти с нещо?

Nosferatus 12th February 2007 21:53

Като изключим, че е калциев КАРБОНАТ... всичко друго става. Избягвайте това съединение на калция, твърде трудно усвояемо от организма е.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.