Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Помогнете ми (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8694)

emi1906 28th April 2009 12:26

Помогнете ми
 
ЗДРАВЕЙТЕ :) НУЖДАЯ СЕ ОТ ПОМОЩА ВИ !ИЗЧЕТОХ ЦЕЛИЯ ФОРУМ И НЕМОГА ДА СЕ НАСОЧА КЪДЕ И ПРИ КОЙ ДА СИ НАПРАВЯ КОРЕКЦИЯ НА УШИТЕ.СТРАХУВАМ СЕ ДА НЕ СТАНЕ ТАКА ЧЕ СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА ДА НЯМА ЕФЕКТ :cry: ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА АКО НЯКОЙ МИ ПОМОГНЕ И МЕ НАСОЧИ :)

gwendoline 28th April 2009 12:28

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ
 
Цитирай:

Първоначално написано от emi1906
ЗДРАВЕЙТЕ :) НУЖДАЯ СЕ ОТ ПОМОЩА ВИ !ИЗЧЕТОХ ЦЕЛИЯ ФОРУМ И НЕМОГА ДА СЕ НАСОЧА КЪДЕ И ПРИ КОЙ ДА СИ НАПРАВЯ КОРЕКЦИЯ НА УШИТЕ.СТРАХУВАМ СЕ ДА НЕ СТАНЕ ТАКА ЧЕ СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА ДА НЯМА ЕФЕКТ :cry: ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА АКО НЯКОЙ МИ ПОМОГНЕ И МЕ НАСОЧИ :)

Нека Celtic Dream се разпише. Тя премина през такава интервенция и доколкото знам, е доволна. :idea:

Celtic_dream1 28th April 2009 13:54

Здравейте :)
Аз още не смея да твърдя дали съм доволна или не, все пак ушетата са ми доста подути и имам подложени някакви неща зад тях. Правени са ми с изпиляване на хрущяла и огъване назад, и формата им е доста странна, надявам се да се промени, след като спаднат и като ми махнат онези неща зад ушите. Мисля, че за ушите трябва да минат поне 3 седмици, а моята операция беше в петък.
Аз бях при Динев във Вита. Мисля, че направих добър избор, защото доктора си разбира от работата, пък за резултата - времето ще покаже, меките тъкани и хрущялите заздравяват по-трудно, мисля. Аз на един път и нослето направих, и доколкото надничам изпод гипса е супер! :D

sisiapostolova 28th April 2009 15:24

аз съм доволна от Джамбазов ..направи ми прекрасни ушета

Celtic_dream1 28th April 2009 15:57

Сиси, бяха ли ти подути в началото ушите? Имаха ли странна форма?
Не можах да открия такава информация в другата тема за ушички...

emi1906 28th April 2009 16:01

ЩЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е ОК :D .ДА СИ ДОВОЛНА И ДА ИМА НОВИ СЛАДКИ УШЛЕТА :D .КОЛКО ТИ СТРУВАШЕ ОПЕРАЦИЯТА?ПРИТЕСНЯВА МЕ ТОВА ЧЕ КАТО БЯХ МАЛКИЧКА МИ ПРАВИХА ТАКАВА ОПЕРАЦИЯ И БЕШЕ НЕУСПЕШНА :cry: НАЙСТИНА СЕ СТРАХУВАМ ДА НЕ СТАНЕ НЕЩО ТАКОВА.АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ДРУГИ КАДЪРНИ ДОКТОРИ МОЛЯ ВИ ПИШЕ МИ. :bebe:

sisiapostolova 28th April 2009 16:08

да бяха му като пласмасови ...и кофти болка имах към 3 месеца ...

Celtic_dream1 28th April 2009 16:20

Моята беше 600 евро, защото Вита не работи с касата, но доколкото знам доцент Джамбазов работи с касата, само че не съм запозната по какви клинични пътеки се минава за операция на уши. Има цели теми за доцента, много го харесват :) За Динев не успях да намеря във форума други с операции на уши при него правени, но аз разчитам на това, че е много пекан доктор и наистина разбира какво прави. Други пък си правят такива операции при доц. Евстатиев в Александровска и също са доволни. Разрови се във форума, има тема от 30 страници на тази тема с хора, които вече отдавна са минали по този път. Аз малко стрелях на сляпо с моя доктор, но реших да се доверя на инстинкта си :)

Celtic_dream1 28th April 2009 16:24

Сис, разкажи по-подробно, ако не те мързи :) сигурно вече отдавна е минало и заминало за теб, но никой не е описвал подробно как му е протекло възстановяването и какви впечатления има. Моите уши са със странен цвят, не ги усещам, като чужди са ми, и като ги гледам отстрани, ушната ми мида има променена форма, в момента са грозни, непривични за мен, а предишната им форма беше красива, само исках да са залепени за главата ми. Искам да си мисля, че това ще се оправи с времето, защото не ми се минава по този път повторно :?

sisiapostolova 28th April 2009 16:41

след 6 месец си ги почувствах отново мой ,дотогава ,бяха изтръпнали , носих лента точно 1 г всяка нощ..а 3 месеца постоянно . Сега учетата ми са перфекни еднакви , Джамбазов ми прави и ушитте и носа , от носа не съм доволна но ушетата браво !!! Излезнаха ми 2000 лв общо 2 те операции. Смятам че може да се довериш на Джамбазов :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.