Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   20 дневно предизвикателство - vol.3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8588)

Kraska_Praska 13th April 2009 07:03

20 дневно предизвикателство - vol.3
 
Здравейте на всички.
Както вече се разбрахме, аз Kraska_Praska, предизивквам всички през следващите 20 дни - до 02.05. да се храним здравословно, да не се освиним по Великден и да се опитаме да се движим повече. Целта ни е по този начин да се вталим с по 2 кг, пък който успее с повече - още по-добре. Сега ще изброя и участничките, ако пропусна някоя отслабваща, може да ми пише и ще я добавя. И така, ето и "предизвканите" в това трето издание:
Engel, tirra, didk@t@, tonita, lqlqlqlq(с цел от 4 кг, ако помня правилно),Роня, monita_g, ледено_sЪrце, miss_beauty, Nirvana, Disaster, mama_sladurana, natalei, Lilith, Any и, разбира се аз, Kraska_Praska.
Когато някоя от участничките се справи с 2та кг, ще я включа в следния списък на победителките:
mama_sladurana, tirra, monita_g, Kraska_Praska, Nirvana, didk@t@

Успех на всички и целувки!

lqlqlqlq 13th April 2009 09:31

Re: 20 дневно предизвикателство - vol.3
 
Ура! :cool: Правилно си ме включила с 4-те кг...сега остана и да ги смъкна :lol: Хайде успех на всички, записали се и в 3-тото предизвикателство :2020:

tonita 13th April 2009 09:40

А така Краска, мерси че си ме включила и мен :girl_haha: Надявам да завърша това предизвикателство успешно и най-накрая да се видя в листата на победителите :lol: (ееееех мечти!)

Ще дерзаем заедно подкрепяйки се в трудните моменти и радвайки се от сърце на успехите на другите :girl_haha:

Успех момичета! :2039:

Nirvana 13th April 2009 10:01

олеее, не ме забравяйте и мен, аз се боря уж с 5 килограма, затова и още 3 предизвикателства да има, пак ще съм с вас:):)
Айде успех на всички, надявам се този път да съм сред победителите, щото вече ставам смешна, ни грам надолу :oops:

Kraska_Praska 13th April 2009 10:12

Добавих те в списъка. Успех!

Disaster 13th April 2009 10:12

Включвам се и аз.В момента съм 59,5 , значи целта ми е 57,5!Стискам палци да успеем и пожелавам на всички успех.Аз също бях иманничка вчера и посъгреших малкичко :? Трябва да ги смъкна тези кила :twisted:

Kraska_Praska 13th April 2009 10:14

И ти си вътре :)

mama_sladurana 13th April 2009 13:00

Може ли и аз :roll:
От 2 дни съм с режим, съобразен с принципите на Зоната ( няма да се хваля де-не е мое дело режима, направиха ми го на скайп zonatabg).
Иска ми се да се включа при вас, за да сте ми стимул, за да успея да устоя на изкушенията през идващите праници ...
Четох из форума за доста хора, на които страшно много е помогнал режима...дано и аз успея...с ваша помощ, разбира се...
Приемате ли ме ?
Сега съм 72.5 кг, ще ми се да мина под 70 за тези 20 дни...

Kraska_Praska 13th April 2009 13:30

Разбира се, че те приемаме, добавям те в списъка в първото ми мнение :)

natalei 13th April 2009 13:40

Аз писах и в предишната тема, но да се запиша и тук. Може да не свалям по 2кг, но все пак свалям, което е добре, защото до скоро само качвах :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.