Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Динев, "Вита", "Валем" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1998)

diana1977 31st March 2010 22:14

аз съм оперирана от него ,първият път надмускула,вторият естествено под защото увисването стана по бързо отколкото очаквах,а имах и доста изразен риплинг май повечко ме беше поиздълбал,но сега с подмускула е по добре риплинга го няма.Ако искаш имам снимки в Мамопластика в темата за реоперации и корекции на 13 стр.паролата е 5555 погледни ги и ако имаш въпроси ще ти отговоря с удоволствие.За болката и мен ме беше страх много,но да боли колко да боли както казва Гацо бацо.НЕ Е СТРАШНО

faith 83 1st April 2010 17:58

благодаря много на всички, доста ми помогна този сайт и тези форуми, и мисля другата седмица една две консултации със специалисти и да запазвам, дата и час:)))

nanadebelana 25th August 2010 17:52

Ако някой мойе да прати снимки ще е мн добре. :)

diana1977 25th August 2010 19:17

nanadebelana,ти какво си решила да си правиш при Динев?аз съм негова пациентка питай каквото те интересува.

pimcidinci 7th April 2011 20:01

Цитирай:

Първоначално написано от diana1977 (Публикация 653452)
аз съм оперирана от него ,първият път надмускула,вторият естествено под защото увисването стана по бързо отколкото очаквах,а имах и доста изразен риплинг май повечко ме беше поиздълбал,но сега с подмускула е по добре риплинга го няма.Ако искаш имам снимки в Мамопластика в темата за реоперации и корекции на 13 стр.паролата е 5555 погледни ги и ако имаш въпроси ще ти отговоря с удоволствие.За болката и мен ме беше страх много,но да боли колко да боли както казва Гацо бацо.НЕ Е СТРАШНО

Дианче моля ти когато имаш повечко време пусни ми на емаила с надмускулно и подмускулното снимки...С тази търсачка не откривам темата и снимките.Новият лик на сайта хич не ми допада,нищо не откривам.Аз съм надмускулно и съм вече заинтересована от увисваненто.Като казваш по бързо от очакванията ,за какъв период от време имаш предвид.

Предварително благодаря...


pimci_dinci@abv.bg

pimcidinci 7th April 2011 20:26

Открих те Дианче ,а си помислих ,че си неоткриваема,поста със снимката от надмускулните не открих (но не е на 13 стр.) а с надмускулните си на 33стр,но снимчици не се отварят....:sos:

Sub|Master 7th April 2011 23:45

;)
 
А за Доктор Кънев какво ще кажете имате ли някакво мнение за него. Чудя се дали да отида на консултация при него или да търся някой друг Д-р

Еmi 12th September 2017 21:23

Само не ходете при доктор Веселин Динев - моя позната се оказа, че е пострадала от него преди година, сега и аз. Има други добри специалисти - вярвам, че е така, които после оправят пораженията на такива като него.

frambuesa 20th July 2018 11:09

Цитирай:

Първоначално написано от Еmi (Публикация 811949)
Само не ходете при доктор Веселин Динев - моя позната се оказа, че е пострадала от него преди година, сега и аз. Има други добри специалисти - вярвам, че е така, които после оправят пораженията на такива като него.

Чак пък "не ходете"?? Малко прекалено ми се струва този призив, аз съм негова пациентка и съм доволна от д-р Веселин Динев!
Всеки има глава на раменете и може сам да си прецени, хайде без неадекватни призиви!:)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.