Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Динев, "Вита", "Валем" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1998)

Атина 12th July 2006 21:39

Д-р Динев, "Вита", "Валем"
 
Привет на всички.искам първо да ви благодаря-благодарение на вас открих лекарят,който ще направи операцията на бюстът ми.Казва се д-р Динев и работи в център Панацея.ще се радвам ако оперирани от него момичета ми пишат.и други които са минали по този път също.благодаря.

loly 12th July 2006 23:30

Не работи ли във "Вита" или и на двете места? Иначе изборът ти е много добър, не съм оперирана при него, но съм чувала само добри отзиви.

Атина 13th July 2006 06:37

Да -работи и във Вита и в панацея.а и във Врана.и аз чувам само добри неща за него.много по различно и според мен доста по адекватно беше мнението във връзка с моят проблем от това на другите хирурзи при които съм била и за това се спрях на него.а и не ми спести истината,относно въстановителният период и вероятните рискове.

loly 13th July 2006 11:21

Много е важно да имаш доверие на хирурга си, така ти самата си по-спокойна и по-уверена. Кога мислиш да се оперираш и колко кубика ти препоръча д-р Динев?

dama_pika 13th July 2006 12:33

И аз съм от оперираните от д-р Динев, само че той ми прави ринопластика, а не бюст. Много коректен. Мен ме оперира във Вита. Аз ти препоръчвам да погледнеш и двете /Вита и Панация/ и тогава да решиш окончателно - все пак условията имат значение, особенно персонала!

Желая ти успех! :D

Атина 13th July 2006 19:18

Здравейте отново.благодаря ви че ми пишете.операцията ще бъде или в краят на август или началото на септември.доктжрът ми препоръча 350сс под жлезата.с разрез под ареолата.аз съм висока 164 и тежа 48 кг.бюстът ми е деформиран/увиснал/ от бременност,но преди това беше доста голям

Poly 14th July 2006 12:18

И аз съм ЗА д-р Динев. Все още не съм оперирана, но почти 100% съм се насочила към него. Дълбоко ми е препоръчан от мои познати, които са възхитени от него като лекар и от отношението му.

milena127 14th July 2006 13:28

Опрерираните от Динев сме доста тук. Можеш да прочетеш в останалите теми. Мисля, че повечето от нас са наистина възхитени от професионализма и отзивчивостта му!
Успех и на теб!

Beauty 16th July 2006 12:00

д-р динев
 
:?

Chujdata 16th July 2006 18:10

http://www.implantspip.com/prod-im-ghc-ic.html

Това е сайта на протезите PIP, в частта му за хирурзи. Ако можеш да го прочетеш, това са протези, специално асиметричните, които не могат да се поставят под мускула. Просто такава им е формата. Те единствени имат точно тази форма, не са само капковидни. Динев работи предимно с тях, защото се получават много естествени резултати. А иначе, има и кръгли и капковидни, които може да ти постави и под мускула при твое желание. Просто го поразпитайте, той поне отговаря на всякакви въпроси без отказ.

diastemma 16th July 2006 18:14

Асиметричните могат да се поставят под мускула, само че ефектът им под мускула е почти като на кръглите, а са по-скъпи.

Beauty 16th July 2006 18:49

:cry:

кити 17th July 2006 06:53

Знаете ли дали д-р Динев прави лазерен пилинг на лице?

кити 17th July 2006 06:54

Знаете ли дали д-р Динев прави лазерен пилинг на лице? И въобще, къде се прави това? Някой знае ли?

Chujdata 17th July 2006 14:02

Огромна е разликата м/у анатомични и асиметрични протези. Анатомичните са капковидни но симетрични от вътре и вън. Асиметричните протези са по-плоски отвътре и встрани се разширяват. Никоя друга фирма не прави аналогични. Що се отнася до цената, тя не винаги е показателна, особено, когато се касае за малка разлика.
Както и да е, това е моето мнение и то е продиктувано, не толкова с цел да си рекламирам хирурга, колкото от резултата и огромната информация, която прочетох преди и след операцията.

Beauty 17th July 2006 16:10

:wink:

Chujdata 17th July 2006 16:30

Моето мнение е, че можеш да се довериш на Ильо Стоянов. Аз останах с много приятни впечатления от контактите си с него. Просто преди година само Динев работеше с PIP, а и аз съм раждала и той ми предложи най-доброто за моята структура и на всичкото отгоре , аз съм писала вече, инстинкта ми го избра. А това последното за подмускулното поставяне на физиологичен р-р и силиконови под жлезата, е пълна глупост според мен.
Хубаво правиш, че се срещаш с повече хирурзи. Видяла си и кои хвалим. Всеки лекар си има тертип на работа и се е специализирал в определено поставяне. така, че което е най-доброто за теб, това избери. Пожелавам ти успех в избора :lol: :lol:

Excel 17th July 2006 18:08

:cry:

Beauty 17th July 2006 19:29

:wink:

diastemma 17th July 2006 19:30

Цитирай:

Вече двама лекари ми казаха,че в моя случай(слаба съм) за добър резултат,а и не съм раждала-задължително подмускулно,а третия лекар ми каза ,че подмускулно се поставял физиологичен разтвор,а кохезивен гел-надмускулно.Е,кажете ми сега какво да правя!
Няма догми - и подмускулно, и надмускулно се поставят и серумни, и силиконови протези. В съвременната пластична хирургия се предпочита да се работи със силиконови, като при слаби жени те се слагат подмускулно (за да не се виждат ръбовете на протезата под кожата). "Анатомичните" са създадени за надмускулно поставяне, като имитират нормалната гърда с лека птоза от тежестта (т.е. анатомичните не дават обем на гърдата в горния й полюс.) Това е:)[/quote]

Beauty 17th July 2006 19:41

:?

diastemma 18th July 2006 05:46

Не мога да бъда съвсем категорична, но ми се струва, че разликата между "частично подмускулно" и "напълно подмускулно" е не много голяма. Напълно-подмускулните са малко по-високо и може би малко по-трудно птозират. При много големи протези или подгръден достъп няма как да се сложат напълно под мускула.

Напълно или частично подмускулно, този начин ми се струва по-разумен от надмускулния. Гърдата птозира по-трудно, защото протезата се държи от мускула.

А КК е много индивидуално нещо... наскоро говорех с жена, на която първите протези (180 мл:) подмускулно) правят КК двустранно, вторите (350мл), сложени уж с цел да разпънат капсулата - КК едностранно, третите 250 мл - не правят. Всички протези са от една фирма:)

Crazy_girl 18th July 2006 11:43

Относно операциите при Динев за увеличаване на гурдите, можете ли да ми кажете колко време след пурвата консултациq се прави операциqта? Питам, защото видqх че на нqкои операциqта им е месец до два след пурвата среща с хирурга!? :shock:

bel 18th July 2006 11:57

При мен консултацията беше на 20 май, а операцията - на 7 юни. Можеше и по-рано, но на мен ми беше удобна тази дата. Ако ги няма в наличност имплантите, на които сте се спряли с доктора, е необхозимо да мине 1 седмица, в която той да ги поръча и да ги доставят. Ако са в наличност - може и на следващия ден да ти е операцията.

loly 18th July 2006 13:01

Момичета, преди малко говорих с Ильо Стоянов, попитах го как точно под мускула ми е поставил имплантите(частично или изцяло подмускулно) и той ми отговори, че от 97 година поставя имплантите изцяло под мускула и напълно отрича частичното поствяне. Аз се чудех, защо не напипвам никакви ръбове, и защо не ми се получават никакви гънки, изобщо все едно нямам нищо имплантирано, като изключим по-големия обем.

Excel 18th July 2006 19:18

:cry:

vessi_77 19th July 2006 12:20

Цитирай:

Първоначално написано от loly
Момичета, преди малко говорих с Ильо Стоянов, попитах го как точно под мускола ми е поставил имплантите(частично или изцяло подмусколно) и той ми отговори, че от 97 година поставя имплантите изцяло под мускола и напълно отрича частичното поствяне. Аз се чудех, защо не напипвам никакви ръбове, и защо не ми се получават никакви гънки, изобщо все едно нямам нищо имплантирано, като изключим по-големия обем.

Лоли, твоя разрез беше отдолу, нали?
Дали знаеш Стоянов поставя изцяло под мускула с достъп през ареолата?Ако прави - навита съм да се оперирам пак!

loly 19th July 2006 12:32

Да поставя ги изцяло подмускулно с достъп през ареолата, една от най-добрите ми приятелки си ги направи при д-р Стоянов по този начин.

vessi_77 19th July 2006 12:57

Е това вече е добра новина!
Аз сериозно се навих на нова операция! :)

loly 19th July 2006 13:10

Е защо ти е нова операция, проблем ли има, или причината е друга? Извинявай за любопитството, но имайки предвид колко добре изглеждаше бюста ти на срещата, просто се чудя, защо се замисляш за нова операция.

vessi_77 19th July 2006 13:16

Напипвам си имплантанта на едната гърда от всички страни и това ме дразни много.Но както си говорихме на срещата, не е гаранция, че частичното поставяне под мускула ще реши проблема. Писах мейл на Стоянов и очаквам отговор.

Льофи, извинявай- май го обърнахме на чат.

Атина 19th July 2006 20:09

Здравейте отново.аз все още не съм оперирана.ще се оперирам при Динев през август.той ми препоръчва поставяне на подплънката под жлезата.но след като прочетох написаното от Веси и от Лоли не знам дали това е най-добрият вариант.ако наистина има начин за подтавяне под мускула през разрез в основата на ареолата мисля че ще е по добре.не знам дали Динев ще се съгласи да го направи ,но смятам да го попитам.при разговорът с него той ми каза че няма смисъл подплънките pip да бъдат поставени под мускула.това е било задължително само за евросиликона.аз съм виждала и двата варианта.харесват ми и не мога да определя кой е по добрият.вие как мислите?

Aset 19th July 2006 21:50

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Цитирай:

Вече двама лекари ми казаха,че в моя случай(слаба съм) за добър резултат,а и не съм раждала-задължително подмускулно,а третия лекар ми каза ,че подмускулно се поставял физиологичен разтвор,а кохезивен гел-надмускулно.Е,кажете ми сега какво да правя!
"Анатомичните" са създадени за надмускулно поставяне,

[/quote]

Може , но е факт, че се поставят често подмускулно, моите също са така.

crazed_insanity 20th July 2006 18:58

момичета ще си правя ринопластика при динев в понеделник!!! след разговора ми с него на живо(а не само по тел.) се убедих, че той трябва да е моя лекар- струва ми си много надежден и ще може да направи точно това, което искам! много се радвам на решението си,защото съм твърдо убедена,че е правилно. сега само остава да ми стискате палци :1251:

Chujdata 20th July 2006 19:32

С двете ръце и с двата крака :lol: :lol: Успех мила и не се шашкай!

beladona 20th July 2006 19:34

радвам се за теб,и ти стискам палци, всичко ше мине добре :1251:

loly 20th July 2006 19:38

Успех и от мен :)

Атина 20th July 2006 19:48

Аз също искам да ти пожелая успех и късмет.дано всичко мине успешно-вярвам че ще е така.Динев наистина вдъхва голямо доверие.не съм ви казала още,че той беше единственният хирург,който ми каза истината по отношение на периода на възстановяване.моята работа изисква голямо физическо натоварване и аз не вярвах че за 5 дни ще се възстановя и ще мога отново да работя.а и мои приятелки -оперирани вече ми казваха че това е невъзможно.Динев ми препоръча поне три седмици да спра работа,за да мога да се възстановя напълно.

crazed_insanity 20th July 2006 22:07

благодаря ви много на всички за подкрепата :D ! обещавам да ви разкажа по-подробно след операцията! :1203: :1225:

diastemma 20th July 2006 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от Aset
Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Цитирай:

Вече двама лекари ми казаха,че в моя случай(слаба съм) за добър резултат,а и не съм раждала-задължително подмускулно,а третия лекар ми каза ,че подмускулно се поставял физиологичен разтвор,а кохезивен гел-надмускулно.Е,кажете ми сега какво да правя!
"Анатомичните" са създадени за надмускулно поставяне,


Може , но е факт, че се поставят често подмускулно, моите също са така.[/quote] (Aset)

Разбира се:) това не е "неправилно":)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.