Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Въпросче отностно пластиките... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5376)

RazieL 14th November 2007 22:51

Въпросче отностно пластиките...
 
Искам да попитам имате ли сайт за пластичните операциИ или конкретно за цените?Искам да знам какви са цените и от какво зависи цената.Мерси предварително ! :roll:

Reason 14th November 2007 23:14

Няма такъв общ сайт.Цените зависят от....чакай да помисля (минутка пауза, през която Reason гледа към небето и проверява с навлажнен пръс за наличие на вятър)
Цените завися от вятъра!На къде ще го завее съответния хирург, когато определя цената на труда си.
Сега по-сериозно.При всеки хирург цената е различна и честно казано никой си няма идея как я формират.Тук не става дума за кило домати на пазара, а за нещо, което може би никога няма да има определена цена.

blanco y negro 14th November 2007 23:29

:2055: :2055: :2055: :lachen: Много ме развесели Reason!!!!
Разиел, уточни какво те интересува. Иначе всеки хирург си има сайт и в някои от тях има цени. Тук също е писано доста. :idea:

Stefiela 14th November 2007 23:50

Цитирай:

Първоначално написано от Reason
При всеки хирург цената е различна и честно казано никой си няма идея как я формират.Тук не става дума за кило домати на пазара, а за нещо, което може би никога няма да има определена цена.

абсолютно си прав :twisted:

Ava-ava 15th November 2007 16:06

Ох, Reason, голям си сладур. Чак си те представих как вдигаш наплюнчен пръст и гледаш накъде духа вятъра :girl_haha:

Иначе има хирурзи, при които цените са фиксирани и такива, при които са от-до, като това позволява на самия хирург да ти определи цената в зависимост от това как те прецени на консултацията :twisted:

Иначе кажи какви цени по-точно те интересуват, за да ти кажем как се движат цените...

За ринопластика , например, цената варира от 1000 лв, до 3600 лв....

За гърди от 5-8 000 лв

Липофилинг в устни от 500 до 2500 лв....

И така........ :roll:

joliy 15th November 2007 19:29

Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
За гърди от 5-8 000 лв

Авче, да не забравяме за Тепавичрова. При нея гърдите май вървят по 10 бона...
:roll:

Reason 15th November 2007 20:38

Ами, момичета, опитах се да бъда пределно красноречив.
Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
Ох, Reason, голям си сладур.

:1252:

The Shadow 16th November 2007 13:42

Цитирай:

Първоначално написано от joliy
Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
За гърди от 5-8 000 лв

Авче, да не забравяме за Тепавичрова. При нея гърдите май вървят по 10 бона...
:roll:

е това за 10-те бона направо ме хвърли в оркестъра :music_band: Баси неистовата цена :feminist: тя съвсем е полудяла..... :dizzy: Да не би да си е помислила че в БГ хората са като в любимата й Франция :treaten: Може да сме в Евро съюза, ама немаме все още нищо общо с него по нищо.....Направо съм възмутена.
Само като знам че преди няколко години цените й бяха мн. под тези на другите хирурзи .... съвсем се е побъркала

Babri 16th November 2007 14:00

10 бона за един чифт цици :shock: Тя да не би да слага платинени импланти? Май при нея е най-скъпо.

The Shadow 16th November 2007 14:03

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
10 бона за един чифт цици :shock: Тя да не би да слага платинени импланти? Май при нея е най-скъпо.

хе-хе! Аз като чета тук май се конкурират със И. Стоянов! :fighting:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.