Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Похвали се с нещо 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10849)

Babri 11th September 2010 11:43

Цитирай:

Първоначално написано от rt1212
Днес съм в много интересно настроение... едно такова..
За хората трябва да бъде чест, че са ма видяли. :2023:

Айде сега да се разпишеш и в темата "Да се видим" :P

i_ani 11th September 2010 12:22

Видях тА вече :lol: ...благодарим за оказаната чест :2042:

rt1212 11th September 2010 12:24

Моля време беше да съ покажъ. :lol:

lullaby 11th September 2010 16:20

Изкарах си супер яко на вилата на един френд! Най-готиното при скуул парти евър :2018: :2041: :drinking_more: :drinking_more: :drinking_more: :2039: :wake_up: :arrow: :2014:

P.Hinkova 11th September 2010 19:02

не съм палвала цигара цял ден ! :)

rt1212 16th September 2010 20:14

Охоо, току-що получих много интересно предложение и мисля да избухна тая вечер. По женски. :lol: :lol: :cool:

Ваньо 16th September 2010 22:57

Сега бях на концерт на John Lee Turner!!!
Беше супер лудница! Свиреха старите парчета на Пърпъл и дъщерните групи на Пърпъл.
Взех си автограф от цялата банда освен от Lee Turner :( ..... С него само се разминахме на не по малко от половин метър и той ми се усмихна :)
Видях се с Личо Стоунса, поприказвахме си малко и после ми написа един голям стих-автограф..... Мисля, че видях и Чоко..

Също така видях и една съфорумка, но не си взех автограф от нея :mrgreen:
Тя си знае коя е ;)

want 17th September 2010 00:03

Цитирай:

Първоначално написано от P.Hinkova
не съм палвала цигара цял ден ! :)

Браво :) и аз се мъча с тях тези дни ама все припалвам по някоя друга :) Днес прибягах до магазина да си купя цигари но в крайна сметка се отказах и си купих пица , та сега се 4удя кое е по малкото зло :)

gabi_gabriela 17th September 2010 01:04

Цитирай:

Първоначално написано от Ваньо
Сега бях на концерт на John Lee Turner!!!
Беше супер лудница! Свиреха старите парчета на Пърпъл и дъщерните групи на Пърпъл.
Взех си автограф от цялата банда освен от Lee Turner :( ..... С него само се разминахме на не по малко от половин метър и той ми се усмихна :)
Видях се с Личо Стоунса, поприказвахме си малко и после ми написа един голям стих-автограф..... Мисля, че видях и Чоко..

Също така видях и една съфорумка, но не си взех автограф от нея :mrgreen:
Тя си знае коя е ;)

А от Чоко,що не си взе автограф,да не мислиш,че той е по-малко известен от Платнохода-Личо
Внимавай ,кво ще кажеш за мъжа ми :twisted: :lol:
кво ти написа Личо,каква мисъл му роди главата,иди във фейса да видиш какви снимки постнах в албума ми РЕТРО снимки :lol:

P.Hinkova 17th September 2010 17:22

ще се похваля .... вчера както си седя на Майка България се запознах с някъв пич музикант, адвокат. Беше ни скучно и на двамата, за това решихме да направим нещо супер глупаво . Даже не се познавахме добре. Пихме бири, тва онова ,гледахме някъв мач, доскуча ни . От парка марно поле ме носи на конче, влязохме в супер маркета пак на конче, купихме кубети, всички ни гледаха супер странно, на нас ни беше супер забавно, после почна едно хранене с кубети, като със шепи му слагах в устата докато ме носи на конче. През цялото време ходихме така, крещяхме, смеехме се . Беше супер забавно, събудих се с пепелник в чантата и кубети в джобовете.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.