Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Използвате ли интимен сапун? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7343)

3y3ka 17th September 2008 21:14

Използвате ли интимен сапун?
 
Дами, какъв интимен сапун използвате? :)

Преди време имах един течен сапун на Avon или Орифлейм, не си спомням точно и бях много доволна, но откакто ми свърши не мога да го намеря никъде и от време на време го карам с обикновен бебешки сапун, но е доста неприятно. Въпреки, че от гинеколожката ми знам, че е препоръчително да се мия в интимната зона само с вода.

Бихте ли ми предложили нещо, от което сте останали доволни. :)

Danito:) 17th September 2008 21:50

Аз от доста време ползвам Лактацид и съм много доволна :2043:

4inthemorning 17th September 2008 22:02

Аз ползвам на Нивеа.

Sun_Shine 17th September 2008 22:26

Цитирай:

Първоначално написано от Danito:)
Аз от доста време ползвам Лактацид и съм много доволна :2043:

И аз съм с този. Препоръча ми го гинеколог. Преди това ползвах на Красная линия, но не бил от добрите попадения... :?

rossi_spi 17th September 2008 22:55

Аз съм с Нивеа с лайка. Много съм доволна, приятен и мн нежен. Преди ползвах Леокрема. И той не беше лош.
Това с водата...малко кофти звучи. Преди когато е нямало богат избор на сапуни с различно PH да се миеш с вода, но сега...би било престъпление. :roll:

Celine 18th September 2008 07:51

Цитирай:

Първоначално написано от Danito:)
Аз от доста време ползвам Лактацид и съм много доволна :2043:

Още един глас и от мен.
Ползвам само на фирми производителки на медицинска козметика и лекарства - SebaMed, Трихлобактер

Styfi 18th September 2008 08:12

аз вече пета година ползвам дерком-отскоро новото му име е вагизан и съм страшно доволна,не бих го сменила за нищо на света.Скъпичък е,но си струва.Преди постоянно имах бяло течение,гъбички,редовно бях по лекарите,все слагах вагинални хапчета,но откакто го ползвам,нямам такива проблеми!!!Препоръчвам ви го горещо...

Inkaaa 18th September 2008 08:35

Цитирай:

Първоначално написано от Styfi
аз вече пета година ползвам дерком-отскоро новото му име е вагизан и съм страшно доволна,не бих го сменила за нищо на света.Скъпичък е,но си струва.Преди постоянно имах бяло течение,гъбички,редовно бях по лекарите,все слагах вагинални хапчета,но откакто го ползвам,нямам такива проблеми!!!Препоръчвам ви го горещо...


Каква е цената и лесно ли се намира в аптеките?

4inthemorning 18th September 2008 08:35

Цитирай:

Първоначално написано от rossi_spi
Аз съм с Нивеа с лайка. Много съм доволна, приятен и мн нежен. Преди ползвах Леокрема. И той не беше лош.
Това с водата...малко кофти звучи. Преди когато е нямало богат избор на сапуни с различно PH да се миеш с вода, но сега...би било престъпление. :roll:

Чак пък престъпление... Повечето гинеколози наистина не препоръчват употреба на каквито и да е интимни сапуни и гелове.

Izabo 18th September 2008 08:57

И аз съм го чувала това за миенето сам с вода, само че и аз не бих го направила.... Лошото е, че все имам чувството, че и интимните гелове не почистват достатъчно... :? Заради това не ползвам винаги... Имам едно шише Лактацид от сумати време..Може би ще е добре да се преборя с педубеждението си...
А когато проучвах какъв интимен гел да си избера, Лактацид фемина събра най-много гласове :wink: .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.