Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   хей (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9865)

allthat 19th November 2009 17:36

хей
 
Здравейте на всички... първо искам да да кажа че сте ВЪРХЪТ, толкова искрени, толкова изчерпателни в отговорите си.. просто не нямам думи. Следя темата от доста отдавна и само и единствено хората в този форум ми вдъхнаха нужното самочувствие за да предприема тази крачка за което искренно благодаря :2015: Та към темата, още от савсем малка носът ми е много голям комплекс, много е ДъЪъЪълъг и широк и с гърбичка, абе всички екстри :girl_hysteric: и просто няма начин, много форуми много работи четтях и на края се спрях на доц. д-р Карен Джамбазов тъй като /на базата на това което съм чела и изчела/ по мнението на поне 99% да не кажа 100 е един или може би най-обрия в носовете... та искам да ви помоля ако някой мойе да ми даде точните му координати в момента и телефонен номер с койта мога да се свържа с него да ми го даде защото намерих много и различни БЛАГОДАРЯ ВИ предварително ... наистина ... :first_move: ...[/url]

valq 19th November 2009 17:45

http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...=13096&start=0

teodora39 19th November 2009 23:41

Re: хей
 
Цитирай:

Първоначално написано от allthat
толкова искрени[/url]

Аамииии, бъркаш са :lol:

allthat 20th November 2009 17:47

благодаря за линка :girl_kiss2: ... и зашто да се бъркам :2045:

allthat 20th November 2009 18:02

хей ... само едно нешо ме мъчи темата за делото с/у Джамбазов малко ме стресна.. мислите ли че е на касмет или просто докторска грешка .. толкова се ентусиазирах, а тази тема така ме стресна, много са доволни ноо... не знам какво да си мисля :girl_cry:

Celtic_dream1 20th November 2009 22:10

Докторът явно е много добър, виж колко много пациенти са писали за него и са пращали снимки. Просто не е безгрешен и не трябва да имаш нереалистични очаквания. Подготви си всичко, което искаш да го питаш предварително, и ако ти отговори на въпросите и си наясно какво те очаква, не се колебай. Съветът на всички потърпевши е да се консултираш с повече доктори и максимално на своя преценка да избереш. Гледай да е специалист УНГ а не пластичен, поне това е моят извод. Успех! :)

allthat 20th November 2009 22:45

много блягодаря за съветите и съм съгласна, явно ме е страх от резултата, настроила съм се така,че каквото и да стане все ще е по добре от сега :1250: в понеделник ще се обадя да си запиша час при доктора и такамм :2045:

teodora39 20th November 2009 23:49

Не си от София май, а? Просто несофиянци като в The Wall на конвейер се движите в колона по един към Джамбазов.
Ако имаш възможност, консултирай се с максимален брой доктори.
Не е чак толкова въпрос на късмет. Зависи от това какъв резултат искаш. Да ти е дълъг-дълъг носът, колко да ти е дълъг?! Като те чета, си мисля, че ще искаш доста корекции. Всеки ще ти обещае, че ще направи желания резултат. Внимавай, исканията ти да бъдат реалистични, все пак.

allthat 21st November 2009 18:05

напротив от софия съм и даже за пръв път щте излизам от столицата... та отначало се бях спряла на Н.Георгиев но като четях, прои него има повече недоволни отколкото при Джамбазов, поне с такива впечетления останах аз :2022: за корекциите ми искам да ми махне гърбичката и върхат е много широк и топчест не очаквам нешо кои знае какво ж това отношение съм реалистка и много ми е ясно че докторите не са вълшебници... а ти маи не си от многото почитатели на Джамбазов има ли конкретна причина за това ??? :2045:

valq 23rd November 2009 09:02

Цитирай:

Първоначално написано от allthat
каквото и да стане все ще е по добре от сега

Ето тука бъркаш! Колкото и да е зле сега, а то рядко е наистина много зле, винаги може да стане и по-зле! В това ама никак не трябва да се съмняваш! Колкото до темата за делото срещу Джамбазов- да ти призная той беше и на мен един от фаворитите, но това, което се е получило с момчето ... не знам! Не искам да те настройвам- иди и си прецени сама, но един професионалист не би трябвало да има подобни резултати. Писах и там- ще напиша и тук- едно е да не се получи идеалния резултат и да има нужда от доизкусуряване, и съвсем друго е когато ти се направи нещо което не искаш и следващата ти операция представлява опит да се върне старото положение! И не мога да си го обясня- винаги е имало недоволни от Джамбазов- не си прави илюзии, но този случай за мен е наистина фрапиращ! Не защото момчето изглежда лошо, а като работа на доктора! :?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.