Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Раничка на пениса (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11822)

112233 7th March 2011 11:03

Раничка на пениса
 
Здравейте!
Възможно е темата да е коментиране вече. Рових се доста из този и в други форуми, но не намерих отговорите, които ме интересуват.
Проблемът е следния: по време на полов акт се образува раничка (цепнатина) от долната страна на члена ми, венага след главичката. Проблемът е доста стар и трябваше да предприема мерки много по-рано! Както и да е... Ходих при д-р Чанков (от Варна съм), той ми предписа крем – Кортимицин. Имаше известен ефект, но като цяло проблемът не изчезна.
Положението стана много неприятно. Често изобщо не довършвах половия акт заради болката, после трябваше да чакам около седмица, за да заздравее раничката.
Към октомври 2010г. отидох при д-р В. Стамболийски. Пусна ми изследвания – за кръвна захар и сифилис. Захарта беше в нормата, сифилис не съм имал никога. Предписа ми крем Дефламол и промивки сутрин и вечер с калиев перманганат. А също така и препоръча да използвам презерватив. Отново имаше известен ефект, но не и решение на проблема.
Та сега отново съм в същото положение – секс веднъж седмично (в добрия случай), притеснение, болки, нерви... От дълго време сме заедно с приятелката ми, тя ме разбира и подкрепя, но... проблемът трябва да бъде решен! Двамата доктори ми бяха препоръчани, четох и мнения, че били много добри специалисти. Но не ми помогнаха...
Надявам се някой от вас да ми даде добър съвет! Благодаря предварително и ви желая успешна седмица! :)

Bril 7th March 2011 22:24

Може да опиташ промивки с календула-невен.Добре действа и мазане с масло от чаено дърво,но за твоя случай не съм сигурна съвсем,трябва да се види...Само за захар и сифилис ли ти правиха изсл.,струва ми се недостатъчно :roll:

112233 8th March 2011 07:24

Да, изследванията бяха само тези. Защо мислиш, че са недостатъчни? Имаш ли нещо предвид? А относно "лекарствата", за които пишеш - от личен опит ли ги предлагаш или не?
Между другото, ако не става много ясно за проблема, мога да приложа и снимки.

apoklistika 8th March 2011 09:35

Невенът билка- помага за по- бързото заздравяване. На мен определено не ми стана ясно как така цепнатина, ама... що не с еоткажете просто по- дълго време от секса, докато зарастне наистина напълно :roll:
И да, тия изследвания за раничка, която не зараства вече няколко месеца са край недостатъчни... самият факт, че толкова време не е зарастнала, е трябвало да ги наведат на още един куп възможности...

emiko 8th March 2011 12:29

Да не става дума за фимоза :roll:

apoklistika 8th March 2011 13:15

Ами помислих си го и аз, ама не бях сигурна от описанието кое точно се цепва... а и двама лекари са го гледали... би трябвало да са не са чак такива лаици, че да не разпознаят фимоза :roll:

112233 9th March 2011 08:23

Добро утро и честит празник на дамите с известно закъснение :)
Раничката, както писах, прилича на цепнатина и не е да не зараства. Зараства си, но след полов акт отново се отваря. Поразчетох се относно фимозата - определено не е това проблемът ми, но покрай нея май го установих - къса юздичка. Или първоначално е било това и сега остава само раната и гънката, която се образува. Та сега чета за начина на лечение - френулатомия. Ако някой е запознат с процедурата, ще съм много благодарен да ми обясни :)
Да кажа пак, че съм от Варна, в случай че някой ми препоръча доктор / лечебно заведение. Благодаря предварително и успешен ден!

Bril 9th March 2011 12:33

Като за начало трябва да спреш секса най-малко за месец,и търси мноооого добър лекар,че напоследък е голям проблем :D

чичо 10th March 2011 17:38

Отиди да те резнат,пич :wink:
По-добре е ,а и ще ти реши проблема!
Още повече,в твоя град има и къде.Има дори и турци,а те разбират от тия неща ,както знаеш :lol:
Ако това е проблемът свиркай си,френулотомията е лесна работа.Състои се в това да ти махнат въпросната юздичка,най-вероятно с местна упойка или NLA.
Иначе незарастваща раничка не звучеше добре.....

той 15th April 2019 13:47

От известно време и за имам същия проблем,за няколко дена зарастваше,но вече не иска да зарасте вече 1на седмица и аз го топя във калиев перманганат


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.