Виж само едно мнение
  #25  
Стар 5th October 2006, 12:22
leonessa leonessa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
а ние мъжете да направим така, че жените да нямат нужда от силикон. Да заявим ясно и недвусмислено, че харесваме слаби жени и по-красива е спортната и стройна фигура отколкото препълнения сутиен.



Жените имат комплекси заради това какво мисли обществото. Мъжете също. Само че много по-нормално и здравословно е да отидеш в залата за фитнес и да се стегнеш отколкото да си сложиш пластмаса в гърдите.

За съжеление много мъже обаче също стават жертва на комплексите. Мислейки си че ако станат анаболни мутанти ще бъдат много харесвани си жертват здравето и психиката с куп химии, като същевременно всячески си успокояват съвестта, че това не е вредно. Ето тук пък жените могат да дадат своята помощ това да се избегне.
имаш право, НО аз искам имплантанти не заради мъжа ми или които и да било там. Искам го за себе си, защото наистина имам нужда. след 2 бременности и последвало остлабване - картинката е такава, че никога не се поглеждам в огледалото седя със сутиен дори и в къщи, а знаеш ли колко е гадно постоянно нещо да те стиска - банели, ластици, подплънки постоянно и това не защото страдам от комплекси /радвам се че съм майка и съм кърмила децата си/, ами защото наистина е грозно
Отговори с цитат