Виж само едно мнение
  #10  
Стар 9th December 2009, 17:25
rapidol rapidol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 19
По подразбиране

Информацията е много достоверна !
Просто аз не бях подготвен за такова нещо !
Не предполагах,че като се корегира един дефект,може да се появи друг !
Вината си е изцяло моя,защото трябваше да обсъдя всичко в детайли с доц.Джамбазов още на консултацията за много,много повече време от 5-10 мин. !
Не сме говорили нищо за самата операция-как и какво ще се прави,възможни усложнения,вероятност за неуспех,как би трябвало да изглеждат нещата след операцията,за други възможни проблеми ........
За фотошоп изобщо не е ставало въпрос !
Просто на консултацията за 10 мин. му показах снимка и го попитах може ли да се изправи носа и после още 10-15 мин. на вратата на операционната говорихме.
Лошото,е че аз не знаех какво става и ще става с носа ми и какво е правено !
Когато се обадих на доц.Джамбазов,просто да питам какво става,той каза,че е много зает и че трябва да си запиша свободен час/ за след месеци /
Беше голяма емоция,след като отказа да се видим,
негови колеги, все УНГ специалисти да дават мнения и съвети по въпроса / и то разбира се всеки с различно мнение ! /
Така,че ако мога да бъда полезен:
1.Операцията се прави от човек,не от робот,винаги остават следи от това и ако нямате някаква сериозна причина,по-добре изобщо не лягайте под ножа,после може да се налагат нови корекции на корекциите ....
2.Преди преглед/консултация по-добре зи запишете всички въпроси и неща които ви интересуват и обсъдете всичко в детайли! Преди да сте получили отговор на всичко не се оперирайте ! После доктора ако е много зает и няма възможност или желание за среща,така и няма да се видите !
Отговори с цитат