Виж само едно мнение
  #14  
Стар 10th November 2010, 20:44
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

[quote="Thomi"]
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
С две думи вече съм си абонат при зъболекаря...Съветвам ви ,преди да отидете някъде да си слагате каквото и да било ,си попитайте за гаранцията на зъбите и се позайнтересувайте зъботехника дали е добър...Аз от моя бях повече от доволна ,но ето какв се случва в последствие.
томи, не съм аз човекът, който да те съветва по такива въпроси, има си зъболекари за тая работа, но :
!!!!!
ако са здрави пъновете защо рискуваш да ги вадиш? аз лично смятам това за твърде рискованно ! замисли се над собствения си съвет да внимаваме при кой и какво си слагаме в устата !!!! извадиш ли пъновете - връщане назад няма !!!! а имплантите първо - могат да бъдат отхвърлени или да правят процеси, заради които в крайна сметка след много мъки за задържане се оказва,че трябва да бъдат махнати ( най- лошия вариант, но го има в картите, дето се казва) и оптималния вариянт - след 20 години знаеш ли какво става - имплантите стават за подмяна, леглата им са вече разбити, тъканите увредени ( челюстта имам в предвид ) и се оказва , на същите места нови импланти не могат да се сложат.....ти си млада ! след 20 години ще си на 50 ! не се подлъгвай по " специалисти", защото и най-добрият специалист е винаги търговец и в момента с твоите финансови възможности няма да те пропусне !!! за момента ще си е свършил добре работата ще си доволна, но след 20 години ще съжаляваш определено !!!
аз лично на твое място бих си направила рентгеново изследване да видя как са всички пънове, как са запълнени каналите и ако няма некадърна работа и възпалителен процес, налагащи изваждане на пънове, не бих ги пипнала ! по-добре нови корони, колкото трябва пъти, но пъновете да са твпи !!!

пс: ти нали не мислиш,че това, което се навива на импланта е с по-здрав материал и не се чупи??
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат