Виж само едно мнение
  #33  
Стар 19th June 2010, 20:43
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
аз пък не знам страна, в която хората да не се интересуват как са облечени. Не знам дали това е български навик, но тук в Австрия никой не ходи по анцуг ( освен чужденките).
Вярно е че се обличат малко по-консервативно от нашите девойчета, но не мога да кажа че изобщо не им пука в какво са облечени.
Нали знаеш по дрехите посрещат, по ума изпращат. Ако се обличаш странно, никой нищо няма да ти каже, но оставяш все пак лошо впечатление - не само в България, но навсякъде по света
Едва ли австрийците се обръщат и коментират кой с какво е обле4ен!Разгледай им форумите и виж за какво си говорят
Аз поне до сега не съм намерила ангийски форум в който да се коментират анцузи или кой как бил обле4ен
Говорим за анцуг през свободното време когато примерно излизаш на разходка из парка или просто да разходиш ку4ето из махалата а примерно да ходиш на ресторант с него!Макар 4е като се огледам виждам много хора от разли4на възраст които носят горници на анцузи и изобщо не изглеждат странно!И не мисля 4е един анцуг те прави странен в о4ите на хората!
Отговори с цитат