Виж само едно мнение
  #5  
Стар 10th June 2007, 18:34
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Апо сега намирам време и бързам да уточня някои неща които ми каза Аполона с божественото тяло:)

Значи тва дет си пуснала ми спестява 2 страници превод и си е туй как си го написала тенкю ти за което с 2 вметки обаче:

1. Сол да се пие само в случай че има жлъчка и/или жлъчката е много здрава и няма камъни в нея.

Ако не е такъв случая това прочистване да се прави от хора на които им е премахната жлъчката или ако имат камъни в нея са били на специален режим с няколко кг лимони които са разградили жлъчните камъни до пясък. Тогава може да се чисти черният дроб без опасни кризи за жлъчката и без опастност от нейното пукване.

2. Ако няма жлъчка се пиело Епсом Салт (Магнезиев Сулфат) което в БГ го знаем като Английска Сол за да се отворят клапите на каналите на дроба и така се отлепяли холестеролните плаки по лесно.

И още едно уточнение - когато се легне след изпиването на буркоча излъчването на холестероловите натрупвания ставало много по контрентрирано ако се сложи една гореща грейка или нагрята тухличка в подребрието, топлината активирала мнoгoкратно процеса.

Сега тва което каза Реминдер е вярно дотолкова доколкото ако след това се приложи много здравословен режим на хранене и спорт като цяло няма нужда от много чистения годишно, може би веднъж на 3 години профилактично в зависимост от това дали се приемат синтетични хормони, анаболни стероиди, много антибиотици а също кафета, шоколади и други силни алкалоиди.

Тва е прочистващата фаза, а после как се редувала зехтинено-цитрусовата диета с протеиновата ще го пусна като го преведа, не е много но съм в движение.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат