Виж само едно мнение
  #1  
Стар 18th October 2009, 17:06
Nathaly Nathaly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 7
По подразбиране Бял крем Рачев за кожни заболявания

Здравейте всички,

Поради гилемия интерес към Бял крем Рачев искам да ви съобщя,че вече спокойно можете да го намерите в София. Аз и братовчед ми сме внуци на производителя Рачев и живеем в столицата. Вече за тези, които искат,може да го поръчвате от нас,вместо да се изпраща от Габрово. Цената му е същата 5 лв. (от Габрово е 4, но с пощенските разходи за 2 кутийки идва над 10лв.). Минималното количество за поръчка е 2 кремчета. Всеки,който желае може да ми пише на trayanak@mail.bg. Ето няколко думи и за самия крем:

Този лековит бял крем е на повече от 100 години.
Приготвя се по оригинална изпитана народна рецепта и се предава от поколение на поколение.
Опаковката е кутийка по 55г.
Кремът притежава силен противовъзпалителен ефект и има широк спектър на действие. Ефикасно средство е за следоперационни рани,изгаряния на кожата,в това число и слънчеви, пани от измръзване, циреи, забрало, гнойни и трудно заздравяващи рани на диабетици, гнойни и сухи екземи- псориазис. Лекува херпес,напукани пети и длани, лишеи, протрито, подсичане и обриви при бебета, рани от залежаване, алергия, рани по краката впоследствие на разширени вени, фистули при външни хемороиди, гнойно акне, петна и гнойни рани след едра шарка, миризливи крака и гъбички, премахва сърбежа, отстранява болката и възпалението по кожата вследствие на ухапване от насекомо, а също така и отока. Приложен веднага след нараняване кремът не позволява да останат белези от раната.
Едно от най силните му дейсвия е и цялостното премахване на кокоши тръни.

Ако имате въпроси, пишете.
Отговори с цитат