Виж само едно мнение
  #6  
Стар 22nd June 2012, 11:26
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

sweet_dreams като ти четях поста все едно гледах себе си, радвам се че не съм единствена с тази "лудост". Оправих нослето и устните и съм много доволна, но и аз като теб все мисля че имам нещо за доискусуряване. Моята форма на лицето е като твоята и винаги ме е дразнила много и съм убедена че ме загрозява и едно финно личице ще е много по добре. Костната структура мисля че не може да се промени но с липосукция в долната част и малко обем в скулите вярвам че до голяма степен ще се подобрят нещата. Запланувала съм си я в бъдещето тази интервенция, нямам си на идея кога обаче,.
Стана ми малко смешно като четях твоя пост защото и аз точно като теб много пъти съм гледала финни лица и съм си мечтала да имам такова но уви
Моето горе долу ми харесва когато съм много слаба защото тогава и бузите ми спадат и изглежда по слабо лицето ми като цяло, но не мога да поддържам постоянно килограмите и тогава като кача един два веднага се виждат върху лицето ми. Няма да ти казвам като чуя коментари от сорта "а какви бузки имаш"

Последно редактирано от Josefinka : 22nd June 2012 на 11:31
Отговори с цитат