Виж само едно мнение
  #1742  
Стар 3rd May 2011, 21:52
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Zdr nurelche, и аз това си помислих - само ние с теб си водим диалог.
Може би другите само четат, ли четат..
Като стана дума за снимки - ти пускала ли си твои обработени снимки? Прегледах раздела за снимки и открих само една. Аз съм готова да споделя моите профили и анфас със съфорумците, но още се боря с фотошопа.
Искам да споделя и от кога датират моите опити да се разделя с големия нос. Когато бях на 16-17 години ми попадна едно списание "Здраве", в което пишеше за една клиника за пластична хирургия в София. На 18 ме приеха да уча в СУ, и пристигнах в София. Познайте кое беше първото място на което отидох - разбира се, в клиниката. В далечната 1992 година козметичните ринопластики явно са били екзотично нещо, защото лекарката, която ме прие беше откровено изумена. Каза ми, че носа ми е нормален и ми показа снимки на оперирани от нея. Всички бяха на хора, претърпели травми или с дефекти по рождение. Та така, платих 50 лева, за да ми кажат че носа ми е ОК.
След време се появиха частните клиники, но пък цените им бяха космически. Не че сега са ниски. Една моя позната се оперира при Тепавичарова във Александровска болница, лека корекция, по затворения метод - 3300 лева
Добре, че го има доц. Джамбазов
Отговори с цитат