Виж само едно мнение
  #32  
Стар 17th May 2008, 18:25
:) :) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 71
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от хармаяни
Цитирай:
Първоначално написано от :)
Според това, което прочетох - този епилатор наистина ми допада. Да те питам - за цялото тяло ли става или ?! След третиране на даденото място има ли зачервяване, подуване (чувал съм и за такива неща) или нещо друго ? Благодаря предварително!
В инструкциите подробно е описано кои места от тялото могат да се третират. Да, приложим е за цялото тяло, дори за главата (за пълно премахване на оредяваща коса, например) и за брадата (ако не желаеш да се бръснеш повече всяка сутрин ).

Уредът е доста лесен и приятен за ползване. Първоначално трябва да пробваш коя степен на сила на лазера е оптимална за теб (има 5 степени - трябва да пробваш на коя ти е безболезнено). Ако превишиш степента на сила на лазера, усещаш нещо като бодване от игличка - не е болка за умиране, но не бива да се допуска - явно трябва да ползваш по-ниска степен в такъв случай . След като свършиш тази работа, преминаваш към самото третиране. По време на самата процедура може да се забележи леко порозовяване в основата на косъмчетата - това показва, че третирането е успешно. Порозовяването минава до 15-30 минути. Не се усеща болка, нито пък има подуване. Моята кожа е много чувствителна и въпреки това е нямало никакви неприятни ефекти от ползването на лазера. Засега имам само 3 процедури. Забелязах, че косъмчетата са намалели, а и растат по-бавно, след като ги обръсна (а, да - между процедурите се препоръчва бръснене или ползване на крем-депилатор, а не епилация по друг начин). Ами какво да кажа: горещо ви го препоръчвам!
Това наистина ми изглежда много добър уред. Би ли казала само в крайна сметка колко плати с доставката ?
Отговори с цитат