Виж само едно мнение
  #1  
Стар 26th July 2006, 17:36
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране устни-за един ден

Здравейте всички,искам да споделя с вас как имах усни за един ден.Значи вчера си "направих" усни в Пловдив при много препорачана и хвалена докторка(няма да споменавам име за сега).Процедурата беше изключително болезнена(макар да ми сложи упойка 6 пъти,дали упойката беше слаба или мен не ме хвана достатачно незнам но болката беше неописуема).Постави ми някакъв нов-белгийски разтвор Beauty/cal2(не съм сигурна дали се пише точно така) но бил доста по-добър от хиалуроновата киселина.Струва 300евро.Задържа се в усните 2год.след което се абсорбира и разнася.Е,да ама на мен ми се задържа точно една вечер.Тази сутрин всичко беше изчезнало и нямаше и помен от това да съм си правила усните...Незнам какво да кажа...след цялата болка която изтарпях и такова желание да имам плътни усни...вси4ко изчезна "за миг".Тази вечер имам час за преглед при същата докторка да решим какво ще правим и защо се е получило така.Ако някой има мнение по въпроса нека сподели защото се чувствам ужасно-прецакана,изтощена и обрана....
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат