Виж само едно мнение
  #53  
Стар 12th April 2014, 23:18
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от prosto_edna_jena Виж мнението
Чета ви с интерес. Искам да коментирам по някои ваши мнения, но точно сега по-скоро влизам, за да се похваля, а коментарите - друг път. Хубаво ми е, хора. Отслабвам. Сега, точно преди малко, след баня и обута в долнище на пижамка, усетих нещо Ново/Старо - когато ходя, бедрата ми не се трият едно в друго, забравила бях това усещане. Сигурно е глупаво, но какво от това Усещам невероятна лекота в момента. Исках да ви споделя.
Здравей и от мен, днес попаднах на темата ти и я изчетох..толкова ме зарадва, че след трогателния първи пост чета, че си толкова мотивирана, и целенасочена...такова желание имаш за промяна, че няма как да не я постигнеш! Възползвай се от съветите за здравословно отслабване и правилен режим на трениране, които добронамерените приятели тук ти дават!
За избора на доктор, обаче нека цената не бъде определяща! не се хвърляй на някой случаен само заради по добрата цена..че нали знаеш- ефтиното излиза скъпо!проучи добре нещата, дано се включат момичета от форума, които са претърпели такива операции, с по-голяма степен на сложност и да ти дадат препоръки..
И като отидеш в банката за кредит да не вземеш да кажеш за каво ти трябват парите...не че ремонт или кола са по-първостепенни нужди, напротив, но за естетична операция може да ти откажат!

Последно редактирано от Guinet : 13th April 2014 на 08:58
Отговори с цитат