Виж само едно мнение
  #54  
Стар 9th May 2014, 17:46
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Prosto_edna_jena, не знам дали още следиш темата, но аз сега я виждам и историята ти силно ме развълнува, може би защото много добре те разбирам. И аз имам големи проблеми със самочувствието, дължащи се основно на външния вид. От малка ми е втълпявано, че съм грозна, подигравки в училище и т.н.. В моментите, в които се чувствам красива, сякаш всичко около мен грейва и светът ми се вижда едно по-хубаво място, но в следващия миг отново се появяват съмненията и самочувствието и настроението ми падат под нулата. Това буквално ми вгорчава живота, а и този на моите близки. Много хора не разбират как може нещо такова да ти влияе до подобна степен, изкарват те едва ли не повърхностен, но те просто не могат да се поставят на твое място и да осъзнаят, че не се правиш и наистина страдаш. В крайна сметка аз също реших да се подложа на операция на бюста най-вече за мое собствено успокоение и душевен комфорт - искам като се съблека да не ме е срам от тялото ми и сама да се харесвам. Ти нямаш ли някой много близък човек, на когото искрено да споделиш проблема си, така, както си го написала тук, и да го помолиш за помощ и подкрепа(било то финансова или чисто и просто емоционална)?
Отговори с цитат