Виж само едно мнение
  #29  
Стар 9th March 2006, 10:09
aivy27 aivy27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 26
По подразбиране

Stillness, здрасти мила.Вчера сутринта ходих при психиатърката.Тя ми се скара много.Каза ми да се стегна и да не се отпускам.Каза ми че бая съм напълняла и че трябва с много воля да си наложа да имам по три хранения с нормална храна на ден.През другото време да не се тъпча с никакви боклуци.Каза че всичко зависи от мене.Нямало да стане с вълшебна пръчица и че аз съм тази която трябва да си помогне.Каза че много съм се отчаяла и предала.Абе въобще направиме на 2 стотинки.Толко гадно ми беше.Нямам възможност да ходя 2 пъти в седмицата,идва ми много скъпо.Мисля наистина да си намеря диетолог,който обаче да се занимава и с хранителни разстройства,обикновенни диетки са безмислени.
Лошото е че аз си седя основно сама вкъщи.Нали ти казах че почти нямам с кой да излизам.Мисля си постоянно в храната и почти съзнанието ми не може да превключи на друга вълна.Лекарката вика, намери си занимание,трябва да си постоянно заета с нещо.Ако искаш си пери дрехите всяка вечер дори да са чисти.Подреждай си шкафове гардероби,чисти.А аз нямам желание за нищо,ама буквално нямам желание.Толко ми е все едно.Искам само да се прибера,да си легна,да се завия и да се разплача.
Вчера ми беше ужасен ден.Този 8-ми март така ме подтисна,толко ми беше мъчно и самотно през целия ден.Не ми се обади никой,ама то няма и кой де.
Това е.Днес имам рожден ден.Ставам на 27години,а съм едно нищо.Дори не водя и нормален начин на живот,като нормалните хора.
Отговори с цитат