Виж само едно мнение
  #52  
Стар 28th February 2010, 19:23
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

1. Име и пол? - Ади, жена
2. На колко години сте? - 28
3. Кога за пръв път правихте секс? - 17
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - Любов, защото тогава секса е много по-разтърсващ и емоционален.
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - не винаги. Използвате ли презервативи? - не обичам (не съм била с непостоянен партньор, не се е налагало!)
7. Какво е за Вас сексът? - разтърсващо удоволствие, изразяване на обичта към партньора, сладкото последствие на любовта
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - Когато видя възбудата в очите на партньора, силното му желание...
9. Какво правите веднага след секс? - лежим гушнати, взимаме душ...
10. Правите ли орален секс? - да, с голямо удоволствие
11. А анален? - рядко
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - На пейка, в парка около НДК и в една болнична стая
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - 1)Да правя секс на операционната маса с готин лекар; 2) секс по време на масаж, с готин масажист!
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - Когато ме целува страстно,
галейки по гърба към долната част на кръста, към дупето и вътрешната част на бедрата,
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - понякога да - ванилов сладолед, череши
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - Вечеря в панорамен ресторант, после вана, пълна с листа от бели и червени рози и аромат на жасмин, после легло обвито с бели воали и поръсено пак с рози и на финала невероятен секс...
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - Ездачката, най-голямо удоволствие ми доставя, следва мисионерската...и т.н.
18. Колко често правите секс? - Когато сме заедно, в ежедневието - почти всеки ден, когато сме на почивка някъде - 1-2 пъти на ден.
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - не съм, не желая
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - мисля че не, поне не се сещам
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - охкане, пъшкане само
22. Кога за последно правихте секс? - вчера
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - абсолютно!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат