Виж само едно мнение
  #2356  
Стар 22nd March 2010, 12:29
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Льофи,
да се тръшкаш за подобно изречение ми се струва абсолютно неуместно, а щом толкова те е страх от неподчинение, викам да си кажеш кви са ти проблемите. В УСЛОВИЯТА на форума никъде не е написано, че не могат да се отварят говорилни по разделите! В този смисъл, ако някой отвори ГОВОРИЛНЯ и ти я затвориш СЛЕД КАТО НЯМАШ ПОДОБНО ПРАВО всеки е длъжен да си защитава темата! Ако не е способен на подобно нещо, значи е незрял и изпитва страхопочитание към твоите решения, даже и да не са подплатени с нищо.

Сега очаквам и да си издърпаш предупреждението, което ми направи на лични.
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Когато насърчаваш неподчинение към решенията на админа, без той изобщо дори да е дал някакъв конкретен повод за това, това е провокация. При следващото подобно неуважние към реда на форума и "неговите органи", ще последва санкция.
Решенията на админа НЕ МОГАТ да се правят без основателна причина, не си мисли, че имаш право да своеволничиш и да реагираш по подобен начин за щяло и нещяло.
Ти ТРЯБВА да следваш ПРАВИЛАТА точно колкото и другите.
Ако искаш напиши в условията, че който иска да защитава своето право и ти си против, не става!
Реда на форума е едно, "подстрекаване" към ЗАЩИТА НА ПРАВОТО на потребителите е друго.
Аз имам право да кажа на всеки един съфорумец, че трябва да защитатава правата си, когато не са в разрез с условията. За сметка на това ти нямаш право да ми изпращаш предупреждения за "провокации", след като не съм нарушила никакви условия (я ми намери къде пише подобно нещо, та да видим дали изобщо бих продължила да пиша във форум, където "Админа има право да налага всякакви условия, дори и да са в разрез с правилата.")
И моля, опиши кое се определя за "провокация" и кое не в ПРАВИЛАТА.
Ако някога си позволиш да ми изпращаш предупреждение или наказание претендирам да ми напишеш точно кое условие съм нарушила.

Eти ги и правилата на форума:
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=930
И сега ми кажи на базата на кое правило си позволяваш да ми изпращаш предупреждение!
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо