Виж само едно мнение
  #57  
Стар 16th April 2010, 22:09
desina desina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 2
По подразбиране

1. Име и пол?- дама
2. На колко години сте?- 30
3. Кога за пръв път правихте секс? - о, късно, на 17-18г.
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо?- предпочитам да правя любов. Защо ли, незнам, по красиво е, а и обожавам човека до мен и винаги го правя с любов.
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм?- има моменти когато не можеш да достигнеш до оргазъм, колкото и рядко да се случва, но в такъв случаи се гушкаме 4-5 минути, шушнем си в ушетата и после всичко си идва на мястото,че и с двойна сила даже.
6. Използвате ли презервативи?- рядко, при анален секс
7. Какво е за Вас сексът?- ми...хляб не ям затова не мога да го сравня с тази необходимост, но вода пия , нещо като въздуха и водата.
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много?- хич не ми трябва много, може и да е с дрехи аз бързичко си го събличам мислено. А може и само панталона да махнем. Кое ме възбужда най- много ли?- имам един час почивка на обед, понякога като се прибера ме посреща още от вратата, събличаме се взаимно много бързо, понякога не успявам да си смъкна и обувките, и всичко на MAX, много бързо темпо за да няма закъснение на работното място
9. Какво правите веднага след секс?- пипаме се тук- там
10. Правите ли орален секс?- да е жив и здрав този който го е измислил Задължителен е.
11. А анален? -да, мъжете го харесват
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - в офиса, в колата, но това не са много нестандартни места.
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - много е интересно когато децата са в съседната стая, тогава наистина само фантазираме. Повечето фантазии си ги осъществявам, последно бях с вързани ръце, вратовръзката свърши работа. Следващия път ще вържем и очите.
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - не е нужно да говори, видя ли че му блестят очичките...ясна работата
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то?- кубчета лед, сметана
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване?- първата ми интимна среща с човека до мен, беше много мил, много нежен, беше чудесно.
17. Коя е любимата ви поза? И защо?- нямам някоя любима, харесва ми и да си лежа по гръб и да съм отгоре, харесвам разнообразието.
18. Колко често правите секс?- сутрин е задължително, освен ако един от двама ни не е на път, често се случва сутрин и вечер, а понякога ако имаме време и на обед, тогава съм най- усмихната
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите?- не съм участвала в оргия, малко съм егоист в секса, в смисъл че моето си е мое, не си го давам на други.
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той?- не се сещам в момента
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс?- пъшкам
22. Кога за последно правихте секс?- тази сутрин
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми?- да, разбира се
Отговори с цитат