Виж само едно мнение
  #1  
Стар 26th October 2012, 21:38
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Wink Фейслифтинг

Здравейте, аз съм явно от "по-старите" потребителки на форума.Преди около 4-5 години мислех, че само носът ми е проблем, коригираха ми го / от 4 ти път.Първите три пъти бяха преди 14 години при един исъщ хирург, та си ги броя за едно /, добре, сега съм доволна от него/ НОСЪТ/.Но след като прехвърлих 40 те / сега съм на 42 / и след три бременности и раждания, то всичко вече се поддава на земното притегляне, в т.ч. и лицето.Въпреки, че като седнах срещу доктора с искане за лице, той първоначално ми каза - на вас пък какво ви е?И ми препоръча лазерни процедури за заличаване на фините бръчици под очите, но аз си искам ендомидбрауфейслифт.Е от първа консултация си насрочих и дата, прибрах се окрилена в къщи, съобщих на четИримата мъже/ трима сина и мъжа ми/, на тях им увиснаха челюстите, защото знаят, че съм малко луда и отказване няма.Моля, няма ли някои по-узрели потребителки, които са информирани за този ендоскопски лифтинг в средната част на лицето/ повдигане на тъканите в посока нагоре към скулите/ и изтегляне на външния ъгъл на веждите малко настрани и нагоре.Ако не, в средата на декември ще ви пиша за резултата.
Стискам палци на всички с предстоящи интервенции.Защо да се отказваме от мечтите си даже и на "преклонна" възраст.
Отговори с цитат