Виж само едно мнение
  #162  
Стар 28th December 2015, 23:40
emiliy emiliy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Извинявам се за забавеният отговор, но не бях влизала тук от отдавна. Значи снимката, която съм качила е на 10 ден след операцията, точно когато ми махнаха конците. НИкави болки до сега. Никой не забелязва,че съм правила нещо драстично ( такова ми беше изискването), но всеки казва, че изглеждам много свежо и сякаш съм подмладена. А да се върне на работа- със фондьо тен- ето 9-10 дни. Аз лично, ходих с градски транспорт всеки ден за да види доктора как вървят нещата и слагах шал и очила. Никой от комшиите не разбра. Изписаха ме на вторият ден, махнаха дренажите тогава и като се прибрах почна едно подуване, което ми изкара акъла и майка ми само наливаше масло в оганя: " леле леле кво направи". Станах като Роки : ) + лека температура 37 градуса, но аз доста се изкорках и звъннах на доктора. Той каза,че е нормално и ме прегледа. Успокои ме ,че всичко е шест и ,че утре ще почне да спада отока. даде ми да се мажа с арника. И наистина така стана. Никаква болка никога не съм изпитала.Само се уплаших от вида си след бинтовете . Момичета, горещо препоръчвам Доктор Стефан Комитски. Не го познавах преди, нямах никави даже препопръки за него, освен тук там каквото бях прочела за него и нещата не бяха много. Просто усетих го още щом го видях. Въобще не съжалавам. Продължавам при него и останлата част от нещата за коеркация. Видях една жена преди мен , беше й правил бедрата, Бяха феноменални. Има сайт, там може да видите снимките, дори и мойте. Успех!
Отговори с цитат