Виж само едно мнение
  #25  
Стар 18th February 2009, 09:07
Аватара на AiRen
AiRen AiRen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте!
Аз ползвам кремчето против тъмни кръгове вече два месеца. По едно време ми се струваше, че има резултат, но никой около мен не го забеляза. Явно при мен проблема е по-дълбок и няма да се реши с това кремче...
А има и още нещо, нямам идея защо така се получи, но първите две седмици от използването му доста ме боляха очите. Нанасям крема само вечер преди лягане и после на следващия ден чуствах страхотно парене в очите. Но както казах това беше първите две седмици. Сега нямам проблем, имам още малко от кремчето и мисля да го изхабя въпреки, че ...

anelee23, в Пловдив има една аптека на "Иван Вазов", накрая към Централна гара (с/у болницата, до фотото). Там може да си поръчаш да ти го доставят. Не се плаща допълнително за доставка.

Съвсем не искам да правя лоша реклама на J&D Medicals, напротив, дори съм си харесала други техни продукти, които мисля да поръчам. Просто споделям опит. При мен този крем не помогна, но момичета, това не означава, че и при вас ще е така.
Ще съм благодарна, ако някой специалист от компанията даде мнение защо при мен ефекта беше такъв, и по-скоро защо беше това парене. Благодаря!
Отговори с цитат