Виж само едно мнение
  #3814  
Стар 8th December 2015, 12:11
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Офф... на 2 и половина са. Обаче едната е с алергична астма и не и е разрешен мед. На другата вместо на капки, и мажа тампонче и и обтривам нослето отвътре с клеева- доста помага. За щастие родителите ми ги поемат и не отсъствам много от работа, но пък и те едва им смогват на хуните, изкл.диви същества се пръкнаха. Но понеже от много малки боледуват, та съм претръпнала и вече със затворени очи раздавам лекарства, инхалации, разтвори, сиропи и добавки. тази год., да чукам на дърво засега само 1 път АБ съм давала, че миналата имаха период, в който АБ всеки месец и беше ужасно. И мен ме заразяват непрекъснато, та тогава преди операцията супер много се притеснявах да не прихвана някоя настинка.
Иначе, гледайки снимките, всъщност има разлика- поотпуснали са се и са застанали по-естествно отпреди. Не съм ви разправяла май, че бях на един тиймбилдинг мин.месец и на басейна един колега ме гледа и ми вика: абе... аз как не съм забелязал толкова години досега какви хубави гърди имаш (щото аз нали, на никого не съм казвала...) Викам му-а де, как не си )))

Последно редактирано от kanari : 8th December 2015 на 14:43
Отговори с цитат