Виж само едно мнение
  #42  
Стар 20th August 2017, 13:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Hi,Шокии !
И на мен изобщо не ми харесват,ама хич !
Това и е втора операция.Нямам представа дали е искала да постигне този ефект,но...
Аз се отказвам от Ковачев и Пеев и най-вероятно ще избера Ильо Стоянов и ще му се моля за максимума,който може да ми се сложи(,а той няма хич да е голям,убедена съм).
Много ми харесват гърдите от операция 105 !
Вижда се,че мацката си е имала и преди някакви гърди.
Колко ли кубика са,какъв профил са ?
http://aestheclinic.com/galeria-gurdi-8/
Искам точно този ефект.
Отиди на консултация и му покажи какво искаш. Аз съм при Ильо и така и направих. Получих точно това, което искам. Но аз не исках големи гърди в никакъв случай и му го повторих хиляди пъти. . Не съм чула да се запъва за големи размери. Тепавичарова и Заякова съм чула, че се запъват. А и Ильо е правил гърдите на Андреа, която е метър и 50 и е с доста големки гърди, пък и добре й стоят нищо че е слаба.
Иначе, относно консултациите с няколко доктора. Всъшност какъв е смисъла, когато сме обикновени клиенти и грам представа си нямаме от пластична хирургия. Само ще чуеш различни мнения и ще се объркаш. Важното е да избереш най-добрия професионалист, след който няма да имаш проблеми. Все пак това е разкрасяваща процедура и не трябва да се правят компромиси като да минеш по-евтино и на промоция. Скъпичка екстра е, но по - добре не се захващай, отколкото да търсиш промоции, които ще те съсипят. А как да разбереш кой е по-добрия??? Според мен точно от форуми като тоя, където всеки изписва реално мнение без цел реклама.
Отговори с цитат