Виж само едно мнение
  #3  
Стар 9th February 2014, 22:41
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
http://tv7.bg/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%....9627592.html#

Днеска случайно засякох едно предаване, което е за женската аудитория, но като видях, че ще се говори за естетични корекции на устни го изгледах с голям интерес. Ще го постна тук, то е доста интересно и особено за по младите жени е направо задължително да го гледат.

За мен е изключително интересно от психологическа гледна точка да погледна на нещата. Забелязва се, че по младите момичета по често грешат и то това обяснимо. Естетичните корекции не са нещо лошо, понякога са дори задължителни, но аз ще цитирам култовото изказване на Ильо Стоянов от видеото:



Освен устните, едно момиче което ще видите в края на видеото към 20мин и 40сек. направо ме ужаси. Това момиче си е махнало веждите и си е сложила перманентен грим и не мога да си кривя душата и да не го кажа, но за мен е карикатура и не знам кой мъж би харесал това лице !

Няма мъж, който да разбира от женска красота и да хареса това нещо ! Наталия Кобилкина го спомена във предаването, че мъжете харесват естествените жени, те пак могат да си изглежда естествено и след корекция, но това вече си зависи от нея.

В тая тема доста ще си попиша аз, няма значени дали някой ще се включи или не !
Мно го е интересно и поучително това , което си побликувал Пуф , естетичната хирургия е полезна до там до където знаем реалната граница, това е истинско и реално заболяване ,което ни кара да извършваме безброй глупусти ... ако съумее да се харесваме такива , каквито сме , може би ще се чувстваме удовлетворени и щастливи ...
Отговори с цитат