Виж само едно мнение
  #6  
Стар 14th February 2014, 15:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

След поста на de_ni_ не знам какво да добавя ! Много верни неща и е хубаво да се споменат, защото някое момиче четейки това, може да се вразуми и да и помогне да не взима емоционални и прибързани решения. Съвсем наскоро имаше питане тук от едно младо момиче, което искаше да си слага силикон в устните и аз много се учудих, че никой освен мен не писа в темата. Макар, че съм мъж от обща култура само знам, колко глупава идея е да се слага силикон в устните и нямаше как да си седя и да гледам едно момиче, което иска да се обезобрази.

Естетичните корекции могат много да разкрасят една жена и примери такива има много със страхотни резултати на всички видове корекции, но всичко е въпрос на пропорционалност и естетична издържаност. Във ринопластиката се казва, че един нос е хубав когато той не се забелязва, тоест не го забелязваш като отделна чат от лицето и погледа ти не се спира на него. Това същото важи и за устните и за всичко останало освен циците, щото нали знаете мъжете как гледат на тях, голяма част от тях са цицомани

Дори и при гърдите обаче пропорциите пак са много важни и аз много пъти съм казвал, че при тях формата е на първо място и след това размерът. Един съвет който мога да дам на момичетата които искат да си правят някаква корекция и дано да се вслушат в него. Сигурно много от вас са чували ако искате да си уголемявате устните, че е добре първият път да се направи с хиалуронвоа киселина, за да се види как ще стоят по големите устни и съответният размер и след това вече да се пробва нещо по трайно, като липофилинга.

Има обаче и друг начин още по лесно да се определи точният размер и нужната корекция и да видите кое как ще ви стои и това е фотошопа и аз съм много учуден, че жените не си правите фотошопи преди такива корекции. Това си е направо задължително, а и на хирурга ще му е по лесно, като види визуално, как точно искате да изглеждате.

Накрая ще завърша със цитат от поста на de_ni_ :

Цитирай:
Аз лично одобрявам и харесвам интервенции, които водят до естетически издържан, секси и женствен вид, а не до противоположност на изброеното !
Отговори с цитат