Виж само едно мнение
  #10  
Стар 16th February 2014, 20:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Дано поне това момиче - http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13937 да се е осъзнало и да не направи тази глупост и имам чувството, че това и решение е чисто емоционално, защото тя самата знае, че има забрана за поставяне на силикон, но въпреки това е взела вече решението си и търси къде да и го сложат !

Сега тъй като се включихте в темата, ще ви споделя и нещо от мен свързано с мъжете, защото този проблем за който говорим го имат и много от мъжете. Случаите са не по малко страшни, дори и доста по страшни има от това, което изгледахте във предаването и познайте за коя част от тялото става въпрос ?

Да точно за тази за която си помислихте, дори тук във форума имаше едно момче, което беше питало за такава интервенция за поставяне на парафин в пениса, някои дори си слагат и витамин Е. Аз съм чувал за парафина отдавна, но не съм предполагал, че толкова много мъже са си слагали и то българи. Мислих си, че циганите най-вече го правят това.

Последствията от тази глупост са много страшни, може да видите един примерен случай - http://dev.urology.bg/wp-content/upl...in-necrosa.jpg

Само при 15% от хората инжектирали си парафин не се е получил проблем, но предполагам за в по дълъг период и при тях ще се отрази, всички останали случаи със проблеми и при някой изключително тежки ! Просто исках да ви запозная с този проблем, да видите, че не само жените правят глупости породени от комплекси и суета.

Мен разбира се ме интересуват най-вече причините за тези решения, това всъщност е най интересното да се разбере психологията на проблема. Странно е даже, че тази тема се дискутира точно във този форум, но все пак темата не е против - "пластично-възстановителната и естетичната хирургия" и най-вече естетичната която коментираме.

Темата е за това, че понякога вместо да станат по красиви жените след дадена корекция, те става по зле. Това може да стане и заради некадърни лекари и техни грешки, но може да е и заради грешни решения на самите жени, като историите които чухме от предаването !

Понякога за това е добре човек да може да се погледне и през очите на другите хора, защото има много случаи на много красиви жени, но те самите не се смятат за такива и много често това е за такива дребни неща, които само в техните очи ги прави да изглеждат не привлекателни и само те си ги забелязват !

Това хич не е добре, защото има един закон и той е - Човек изглежда така, както се чувства !!!

Последно редактирано от Pufpaf : 16th February 2014 на 22:19
Отговори с цитат