Виж само едно мнение
  #3064  
Стар 12th November 2017, 18:50
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Josefine, при мене просто първата операция беше несполучлива - страничните хрущяли бяха изрязани, без изобщо да е трябвало да се пипат. След това грешката ми беше, че вместо да се запътя направо към чужбина се доверих на друг прехвален БГ хирург, които изобщо не ми оправи проблема с дишането, напротив, влоши го.
Не си права, че след всяка ринопластика се появява проблем с дишането - имам две приятелки с ринопластики, дишат си перфектно, спортуват и т.н. Дори едно момиче, с което бяхме в една стая след първата ми операция си дишаше нормално на другия ден, когато и свалиха тампоните, при мен сред първата ми трябваха 10 дена изобщо да почне да минава някакъв въздух през носа ми. Третата ми операция възстановяването беше още по-бавно, до 22рия ден дишах само през устата. Естествено, лекарят ме лъжеше до последно, че просто възстановяването било по-бавно.
Единствения лекар в БГ, който изобщо ми помогна беше доктор Рангачев- не ми оправи проблема с дишането, дори предварително ми каза че няма как да помогне на 100%, но ми прави изгаряне на носната лигавица, което поне малко облекчи нещата. И си ми каза истината, че ако някой лекар в България ми каже, че може да ми присади хрущял, просто иска да ми вземе парите.
Така че, в БГ може и да има добри УНГ специалисти и пластични хирурзи, но добри в ревизии нямаме.
Искрено ти пожелаваме проблема с дишането да се оправи при теб, както и проблема с увисването на горната устна.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат