Тема: Хемороиди
Виж само едно мнение
  #518  
Стар 23rd February 2010, 23:42
Аватара на otherdeadangel
otherdeadangel otherdeadangel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Heaven&Hell
Мнения: 91
По подразбиране

АБЕ ЕЙ ГАДНИ МРЪСНИ ГЛАДНИ ДОКТОРЧЕТА И ФЕЛДШЕРЧЕТА ВИЕ ТУК НИ ВЗЕХТЕ ЗА ПОРЕДНИТЕ ИДИОТИ ЗА СКУБАНЕ
Не ви ли е срам гадини че така опорочавате и тази професия?
Само и само да измъкнете някоя хилядарка или поне няколко стотака мамка ви гадна от човешкото нещастие...
дано на всички да ви излязат по 20 санта хемороиди да ревете докато .... и да пишете прави тук гадните си реклами

ХОРАТА ВИПИТАТ А ВИЕ ГИ ЛЪЖЕТЕ И ПЛЮЕТЕ ...

Първо менние уж случайно намерили форума и да кажат колко са доволни от еди кой си доктор или клиника
ТОВА Е ОТВРАТИТЕЛНО ПОШЛА РЕКЛАМА!!!! има 5 човека тук които са написали свестни и съвестни отговори и те не са свързани с разни реклами на он онион клиники на митев на желязков и на незнам си кой още факир дето с език ти маха хемороидите хем кеф да ти направи хем да те излекува а?
отвратителни гадове сте ей
ПРИЗОВАВАМ И ПО ТЪПИТЕ ЧИТАТЕЛИ ДА НЕ ВЯРВАТ НА ТАКИВА С ЕДНО ДВЕ - ДЕСЕТ МНЕНИЯ ТОВА Е ЛЪЖА И САМОРЕКЛАМА ...
Искам да прочета постове от хора с няколко стотин мнения за да им повярвам
Извинявам с еза тона но ме вбесихте и не само тук и по другите форуми е същото ппълно е с гости и с някакви с по едно две менния влезли да рекламират клиника или собствените си мнения и мехлеми!!!

Влязох да потърся някакво решение защото приятелката ми има подобен проблем и това ни съсипва сексуалния живот от няколко години.
Така че айде без ненужна реклама а кажете решение без да рекламирите гадните си клинки дано фалират !
Имам пари но съм ги изкарал с акъл и не за да ги хвърля на разни алчни фелдшери с мазни и нагли погледи. БОклуци гадни
ТОВА КОЕТО РАЗБРАХ ОТТУК И ОТ ЦЕЛИЯ НЕТ Е:
НЕ ХОДЕТЕ В УНИОН КЛИНИК, НЕ ХОДЕТЕ В ОН КЛИНИК, НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДОКТОР ЖЕЛЯЗКОВ И МИТЕВ ... да се бяха изправили като пичове И да кажат аз съм доктор еди кой си лекувам еди какво си еди как си имам много доволни клиенти попитайте за тях
а не както тук и в други форуми дв еклиники с еплюят в 5 страници пост след пост неходете в он елате в унион не ходете в унион елате в он ... боклуци еййй гадини такива!!!

не може ли някой да пресее лъжата ? Аз на постове на хора с по малко от 100 мнения не вярвам ... сори може да има верни но покрай сухото гори и мокрото успех на всички с аналните приключения и дайте най-накрая полезна информация!
__________________
Всеки един ден нещо изниква пред мен,някой трябва да плати за малките неща.Мога да се пазаря със Съдбата,но не и с малките неща...
Отговори с цитат