Виж само едно мнение
  #2888  
Стар 13th December 2016, 11:18
brand_new_look brand_new_look не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Аз вече съм твърдо убедене, че Дилбер е моя лекар, вече съм си осигурила и финансиране, демек събрах парите. Обаче организационно не мога да го направя. Мъжа ми трябва да остане тук, защото не може да остъства от работа, а и някой трябва да гледа детето, а няма кой да ангажирам да се отдели от ежедневието си за 10 дена. Според вас ако отида сама ще мога ли да се оправя? Или пък ако намеря някой за първите 3-4 дни, останалите дали ще е ок да съм сама? Честно казано ако операцията беше в някоя нормална държава нямаше да ми е притеснено да остана сама, обаче Истанбул ми се види страшен за сама жена. Била съм веднъж там на екскурзия, излязох да се разходя и да пия кафе, но бързо се прибрах в хотела- нищо не са ми казвали, само те оглеждат като неандерталци, но усещането е неприятно. Всякакви съвети ще са ми от полза.
А колко ви излиза допълнителния разход като пари горе долу, с какво пътувахте до Истанбул, тази Зюлейха защо не работи вече при него, колко пъти се ходи до доктора по време на престоя? Чудя се ако остана при нея ще мога ли да съм и без придружител. Ако някой е ходил сам ще съм ви благодарна много да разкаже как сте се организирали
Отговори с цитат