Виж само едно мнение
  #671  
Стар 11th January 2008, 19:01
divine divine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте всички тунинговани, пред тунинговане, след, по време и готвещи се. Писах тук може би преди година даже повече. Направиха ми операция във "Вита" при д-р Кънчо Кънев(май така беше), заради изкривена носна преграда. Половин година вс беше наред. Обаче сега отново имам същите проблеми, носа ми пак е крив, отново не мога да дишам и даже с едното ухо почнах да чувам по - слабо. Скоро бях болна и бях на лекар уши, нос гърло, защото направо бях оглушала с дясното ухо. Тя каза да оттида като оздравея пак при нея да ми направи аудиограма и да ми види носа, докато не съм хремава. Не мога тея дни, защото в понеделник имам изпит. Затова във вторник съм при нея. Страх ме е, защтото като бях мин. път тя "спомена", по -скоро подметна нещо за операция. Сега направо ще пукна от притеснение, защото ме е страх, че пак ще каже да се оперирам. Никак не беше приятно, не ми помогна, не ми промени формата на носа, освен, че ноздрите ми изглеждат по - големи. А и не знам, дали ще мога да си го позволя. Когато ме оперира Кънев мисля че операцията беше към 600 - 700 лв. Сега като гледам са доста над това. Плюс това, тогава нямах 18 и май това имаше значение за цената....
Отговори с цитат