Виж само едно мнение
  #677  
Стар 21st January 2008, 21:37
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Това е втората част от историята.
Цитирай:
Първоначално написано от миле-на
здравейте отново,и така след висене в клиниката около 3ч. и на ръба на нервна криза се сетих да звъна в медлаин понеже нямаше начин да видят от кой номер им звъня,че така се свързах с др,Енчев ,който беше учуден че вече съм в клиниката след като ми каза че ще се обади да види какво ще ме правят ми трясна телефона.След около15мин.ме преготвиха за операцията докторите бяха любезни и мили.Всичко свърши след час и половина,а и знаете ли ,събудих се от упойката докато балона беше вътре,чувството което изпитах незнам как да го обясня паника страх неможех да си взема въздух,и мисля че те разбраха и го изкараха мн.рязко при което ми раздраха гърлото. Но вече съм добре и добре че имам приятелка в атина която дойде да ме вземе от "луксозната клиника",и да ми превежда.А уважаемият доктор до ден днешен не се е обадил да пита жива ли съм и как съм се пребрала от Гърция.Мога още да разказвам но спирам защото започвам да се ядосвам ,Съвет малък никога не давайте всички пари накуп ,ако не са свършили работата си докрай
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат