Виж само едно мнение
  #254  
Стар 3rd August 2006, 19:54
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Вили
Привет на всички!Отчаяна от пластичната си операция ,седнах тази вечер да чета нещо по въпроса и се радвам ,че попаднах във този форум.Претърпях пластика на корема(абдоминопластика) при същия този лекар,при който е попаднала Малвина- "специалиста" доктор Любомир Калудов от Бургас.Но аз не смятам да оставя нещата така.Утре ще отивам при него да се разправям,защото аз не съм опитно зайче,както и никой от тук писалите.Много искам да говоря с Малвина,дали е предприела нещо срещу него.Когато сме няколко,нещата ще са по-лесни.Ходих на преглед при друг пластичен хирург от Варна и ми обясни че се налага втора операция,а мен много ме е страх.Той все едно ми оформи един малък корем ,който с течение на времето ще увисне и вече започна,само два месеца след операцията.Ще се радвам да поговоря с вас
Здравей! Съжалявам, че не съм отговорила толкова време, но отсъствах от града. Какво да ти кажа...момичетата тук знаят за моитте премеждия, които всъщност се превърнаха в последици от некадърността на тоя Любомир Калудов ( Касапинов ),които още не успявам да оправя и всичко рефлектира върху здравето ми. Не мисля,че е добре да оповестяваш тук какво ще предприемеш спрямо него, но ми е интересно да разкажеш по-подробно как точно реагира при споменаването на моята операция и последиците от нея?
Отговори с цитат