Виж само едно мнение
  #260  
Стар 16th August 2006, 10:44
sunnyny sunnyny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnyny
По подразбиране

Става въпрос за д-р Евстатиев!Мисля, че у нас хората все още не са свикнали да говорят и споделят преживяните лоши моменти.......Споделих, за да предупредя!Д-р Евстатиев за мен е невероятен измамник и некъдърник!Сигурна съм, че има много доволни момичета, но това което причини на моята приятелка е недопустимо!Обяснявам Ви в какво се състои проблема :
1. Поставил е забранени / тъй като не са надежди и се пукат, а и са вредни за здравето/ от ИАЛ импланти.А това е забранено със закон!!!!
2. Година и половина след некъдърното поставяне имплантите се пукат и се образува гнойна фистула, от която постоянно изтича гной.
3. Получава се отравяне на кръвта и се налага спешна операция за премахване на имплантите, ако не стане бързо....... може да е фатално..........
4. Премахва се и фистулата, като се изрязва некротиралата тъкан около нея....... остава ужасно грозен белег....
5. Тъй като операцията трябва да се извърши в някоя друга клиника....... и тази операция се заплаща и струва почти колкото увеличаването на бюста........

Е, какво ще кажете за това?Д-р Евстатиев с цялата си наглост отказа той да извади имплантите безплатно и дори не пожела да я прегледа за да види какво и е причинил с безхаберието и некъдърността си! Моля Ви, ако има и други пострадали от неговата небрежност, нека да ми пишат!!!!!
Отговори с цитат