Виж само едно мнение
  #10  
Стар 29th March 2012, 12:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Повярвай ми, точно защото сте изключително некадърно племе вие, българските медици, смея да твърдя, че без ниакакво медицинско образование, с някои неща в сферата съм изключително добре запозната! И наистина, дано НИКОГА не опра до теб - "медик" без елементарна грамотност, който явно не практикува, а се занимава с интернет пропагандиране на сайт, чиито статии са копнати от други сайтове. (справка http://www.puls.bg/illnes/issue_82/ )

Щом си решила да говориш от името на цялото медицинско общество, да те питам: Как един лекар решава на профилактичния преглед, че пациента има всички налични оплаквания за рак на еди какво си, и му заявяваш в прав текст, че за да се докаже или отхвърли, трябва тежката артилерия, ака ендоскопа? Разбира се, той не се покрива от здравна каса за един млад човек в идеално здраве.... АЗ РАЗБИРАМ, ЧЕ СА ВИ НИСКИ ЗАПЛАТИТЕ, НО НА ВСИЧКИ КОРУМПИРАНИ И АЛЧНИ ЛЕКАРИ ПОЖЕЛАВАМ ПО ЕДНА КОЛОНОСКОПИЯ БЕЗ УПОЙКА!! Ей така - профилактично!

И така, както ме пращаш на профилактичен, ще ти кажа, че съм ходила. Оплаквах се от киселини, пуснаха ми изследване за Хеликобактерос, което беше "отрицателно", и ме пратиха на ендоскопски преглед на стомаха!!! Щото май им се изчерпаха профилактичните методи. За протокола - аз съм на 20 +.


А ти като си тръгнала да даваш онлайн съвети, като един исктински диагностицик, да беше ме попитала за възрастта ми, начина ми на живот, продължителност на оплакванията, прием на други медикаменти, етк... Аз ли да те уча?
Най-лесното е с copy/paste и "Ау, много лошо, отивай на преглед" да се провъзгласиш за медик...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат