Виж само едно мнение
  #8  
Стар 9th April 2013, 14:23
silviaslavova silviaslavova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Имах оплаквания –течение, сърбеж, болка. И преминах и през гъбична вагиноза, после намериха и бактериална.Няма да описвам всичките лекарства, а и пари, които дадох по гинеколози и микробиолози. Започнах да търся и други неща, препоръчаха ми промивки със смрадлика /тетра/. Само временен ефект. Една близка приятелка, която имаше подобни проблеми ми каза, че нейният гинеколог и е препоръчал един препарат с етерични масла на българска фирма. Казва се ЕМП-3 за смесена вагиноза (бактериална и гъбична). Тъй като не го намерих в няколко аптеки, аз се обадих на телефона от листовката, който ми даде моята приятелка. Отговориха ми, че могат да изпратят препарата с куриерите на Еконт до адреса ми. Работят и така. Помогна ми, само след петата, шестата промивка всичките неприятни симптоми изчезнаха. Той съдържа масло от смрадлика, от чаено дърво и други масла. Едно шишенце стига за тридесетина процедури, икономичен е. Телефоните на фирмата са -0888 347485 и 032/ 288748. Това е пловдивска фирма, много са учтиви и точни. Фирмата е ЕТЕРИКА –Калина Амалиева.
Отговори с цитат