Виж само едно мнение
  #65  
Стар 30th March 2009, 08:40
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Аз също от доста време проучвам въпроса. "Телчетата" ги махат, когато зашият всичко-целият разрез. Това го има и при други операции, при които се налага голям разрез. Ако хирурга си разбира от работата - от тях няма да останат следи. Много ми е мерак да си направя такава операция. От година и един месец съм на диета, заради заболяването дето ми откриха (не само заради желанието ми да отслабна, което явно не беше достатъчно силно, щом от доста дълго не можех да сваля реално никакви килограми, а като се уплаших за здравето си, станах доста стриктна) и от ноември месец ходя на степ-аеробика. Имам страхотни резултати. Не зная в килограмово отношение какъв е резултата, но в сантиметри е много. И фигурата ми се промени. Но,.... коремчето е ужасно. Коремната преса съм я развила доста добре, но кожата, а струва ми се и доста сланина под нея, но точно на този участък, си стоят като паметник на дългогодишната ми глупост-да не с иобръщам достатъчно "внимание"...
Сега се самонавивам, да видя, кога ще се реша да започна с реалното проучване и пристъпване към реални действия.
Отговори с цитат