Виж само едно мнение
  #980  
Стар 31st October 2011, 07:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

бахти дриснята е станало тук заради некъв си нос,щото некви си лелки не го били харесвали,пяхяхаххахаах
Абе някъде да съм ви опряла дулото в главата със заповед ХАРЕСВАЙТЕ!
Важното е,че човека ми оправи носа-здрав,прав,без вълни и сраствания,без затруднено дишане-ОТНОВО СЪМ ЧОВЕК С НОРМАЛЕН И СЪРАЗМЕРЕН НОС!!!!!!!!!!!!!Точно такъв го исках и никой не може да каже,че ми е опериран цели два пъти

Относно някоя там беше написала,че друга потребителка съм аз-СТРАШНО ТЪПО И ПАРАНОИЧНО ПАРЧЕ СИ,ТОЛКОВА ЛИ СИ ЗЛЕ ДА СИ МИСЛИШ,ЧЕ ИМАМ НУЖДА ОТ ОДОБРЕНИЕТО ВИ?ГЛЕДАМ ВИ СЕИРА И НЕ ЗНАМ ДАЛИ ДА СЕ СМЕЯ ИЛИ ДА ПЛАЧА-КОЛКО МЪКА ИМА ПО СВЕТА БОЖЕ,БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ В КОЯ ТОЧКА НА СВЕТА....
Не се и опитвам да ви различавам,невъзможно ми е.Сега разбрах защо се махнах от тая помия тук,лудница...лелеле.Изгуби и сте най-ценното си,а познайте кво!бахти изкуфелите дърти панти,нема ли кой да ви правя,че да се кротнете малко..недоебани дърти мършиМа останете си тук,вашето място е резервирано само за вас...йахахахахахаа,ох,благ даря ви отново,че се опитвате да правите смях,ама се изтъркахте отдавна!Сега се погледнете в огледалото и кажете ЗЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 31st October 2011 на 07:27
Отговори с цитат