Виж само едно мнение
  #3063  
Стар 12th November 2017, 16:42
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

foggy, отчайваш ме. След толкова много операции след които временно си дишала, но с времето носът пак се е влошил ме води до заключението, че дишането след ринопластика е мираж. Оставам с впечатление, че повечето оперирани в един момент стигат до ревизия най-вече заради появил се проблем с дишане. И аз се оперирах при уж добър хирург ама вече месец и половина не ми се е върнало нормалното дишане. И хем имам поне 3 вида присадки точно с цел да не колабира носът. Оказва се, че с Nose vents вътрешни дишам почти ОК (не като преди, но поне дишам през носа). А сега през повечето време дишам през устата - носът само нощем го ползвам и той май не достатъчно ефективно, защото си усещам, че не ми стига кислород, не ми се изпълват целите дробове и самите те хлътват. Вече и при спорт усещам болка в гръдния кош, каквато никога преди не съм имала и дробовете ми бяха доста добре развити. Проблемът според мен е в стеснените nasal valves (не на самите ноздри, а вътрешните вентили - ноздрите ми не са пипани, а трябваше, защото стоят прекалено големи на смаления нос). Отделно проблемът с увисналата горна устна. Вече почвам да се замислям за ревизия и аз.
Отговори с цитат